Luis Suarez tõmbas taas selga Uruguai koondise särgi.Foto: Reuters / Scanpix
26. märts 2016, 09:40

Brasiilia läks 2:0 juhtima, hammustamiskeelu järel naasnud Suarez aitas Uruguai viigini

Jalgpalli MMi Lõuna-Ameerika tsooni valikturniiril peeti läinud ööl põnevusmäng Brasiilia - Uruguai, mis lõppes 2:2 viigiga.

Niigi keskse kohtumise muutis tähelepanuväärsemaks asjaolu, et ligi kaheaastase koondisemängude keelu järel (selle sai ta 2014. aasta MMi hammustamisskandaalis) esindas Uruguaid jällegi Luis Suarez, kes lõi ka punkti päästnud viigivärava.

Costa ja Augusto viisid Brasiilia 1. ja 25. minuti väravatega 2:0 ette, kuid pootunni möödudes vähendas Edison Cavani vahet ning Suarez jõudis oma kollini 48. minutil. Veel ühes tähtsas mängus oli Argentiina võõrsil 2:1 üle Tšiilist.

Viie vooru järel juhib 13 punktiga üllatuslikult Ekuador, kes kaotas ses voorus esimesed punktid, mängides 2:2 Paraguaiga. Järgnevad Uruguai 10, Brasiilia, Paraguai ja Argentiina 8, Tšiili ja Kolumbia 7, Peruu 4, Boliivia 3 ja Venetsueela 1 punktiga.