Kristjan Kanguri koduklubi Varese sai suure kaotuse

Õhtuleht.ee, 26. märts 2016 23:17
Kristjan KangurFoto: MATI HIIS
Itaalia korvpalliliigas palliva Kristjan Kanguri koduklubi Varese sai laupäeva õhtul suure kaotuse, jäädes 71:89 alla Avellino Sidigasele.

Mäng kadus Varese näppude vahelt juba avapoolajal, mis kaotati 20 punktiga, sh esimesed kaks veerandit mõlemad kümnega. Kolmandat perioodi alustati küll 9:0 vahespurdiga, kuid enne viimast neljandikku oli kaotusseisus juba 22 silma.

Kangur oli platsil 22 minutit, mis ajaga kogus ta 6 punkti ja hankis 3 lauapalli. Mängu resultatiivseim oli Avellino mängumees, Leedust pärit Benis Veikalas 25 punktiga. Varese suurim korvikütt oli Brandon Davies 16 silmaga.

Kaotus tegi Kanguri klubi edasipääsemise väga raskeks. Varesel on kirjas 10 võitu ja 15 kaotust. Kaheksandal ehk viimase play-off'i viiva kohal oleval Sassaril on 12 võitu ja 13 kaotust.