Kert Toobal (ALAR TRUU)

OTSEÜLEKANNE

Lihavõttepühad on lõppemas ja sama saab öelda ka Prantsusmaa võrkpalli karikavõistluste kohta, kus täna mängivad ajaloolises matšis kuldmedalile Kert Toobal ja Martti Juhkami. See lahing algab aga alles 21.30, ja enne jõuab meid lõbustada veel terve pikk spordipäev!

3 kommentaari

M
mall  /   00:28, 28. märts 2016
Jälle!
P
Pange  /   17:03, 27. märts 2016
ikka pilt ja tekst kokku ! Kaua seda suppi siin keededakse!
R
Rene  /   14:40, 27. märts 2016
Suusameistrivõistlustel oli edukaim Kivilite suguselts
Pühapäeval Kohtla-Nõmmel peetud 3. Ida-Virumaa lahtistel meistrivõistlustel paarissprindis said osalejad nautida päikesepaistelist kevadilma.
Võistlusel oli viis starti, neist kõige esimeses tegid Stefan ja Ralf Kivil Tartu suusaklubist lahti Kivilite pere medaliseeria, teises stardis sai klassis M14 kulla nende onupoeg Mario Kivil (temaga koos sõitis Ragnar Krauvärk), kolmandas stardis sai klassis N18 hõbeda nende onutütar Pia Kivil (koos Helin Müüdlaga), neljandas stardis said klassis M40 kulla Ralfi ja Stefani isa Allar ja nende onu Peep Kivil ning päeva viimases, viiendas stardis sai Allar koos abikaasa Heleriga kulla ja Peep (koos Laura Kuusemetsaga) said pronksi.
Võistluste lõpetanud segateatevõistlus oligi 10 võistkonnaga osavõturohkeim ja Heleri Kivil/Allar Kivil said ajaga 15.24 kindla esikoha, põnev oli heitlus teisele-kolmandale ja neljandale-viiendale kohale. Võitjatele järgnesid: 2. Karmel Virkus/Avo Sambla, 3. Laura Kuusemets/Peep Kivil, 4. Alina Krassulja/Toomas Kaurson, 5. Veronika Kaldma/Armand Pihlak. Esikuuiku lõpetasid Jonne Rooma/Raiko Jool.
Põnev oli ka meeste võistlus, kus esikoha said Aleksandr Maslennikov/Tomas Kaurson, teise koha pälvisid Eno Vahtra/Eeri Vahtra ja kolmandana lõpetasid M40 klassi võitjad Peep Kivil/Allar Kivil.
Naiste stardis sai kiireima aja N18 võidupaar Helin Müüdla/Veronika Kaldma, teisena lõpetasid naiste põhiklassi kiireimad Karmel Virkus/Laura Kuusemets ja kolmandana N18 klassi teised Pia Kivil/Anett Leann Saks. Klassis N40 said esikoha Helen Mast/Piret Niglas. Viimatinimetatu oli ühtlasi võistluse peakorraldaja.
Noorteklasside võitjad: M12 Stefan Kivil/Ralf Kivil, N12 Aile Sarapuu/Herta Rajas, M14 Ragnar Krauvärk/Mario Kivil, N14 Diana Gorisnaja/valeria Pahomova, M55 Aleksandr Pimenov/Enn Kiiver, M18 Kaspr Krauvärk/Stivert Pulk.
Võistluse viis läbi Järve spordiklubi koostöös Ida-Virumaa spordiliiduga, võidukoogidega toetas Eesti Pagar.
Protokoll: www.sportiv.ee/protokoll/ivmvpaarissprint_270316pr.xls
www.sportiv.ee

Päevatoimetaja

Gerly Mägi
Telefon 51993733
gerly.magi@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis