Kristjan Kanguri medalinäituse avamine Tags: KRISTJAN KANGURFoto: ALAR TRUU
29. märts 2016, 23:14

NII SEE JUHTUS | Tartu Rock võitis, Eesti jalgpallikoondis kaotas (2)

Tartu Ülikool/Rocki kaunis võit Balti liiga finaalis ja Eesti jalgpallikoondise kukutanud kaunis karistuslöök - need olid teisipäevase spordipäeva märksõnad!
23:13
Selle uudisega soovime teile kõigile ka kauneid unenägusid! (Alar Truu)
20:50

Serbia lahkub Lillekülast rõõmsalt 1:0 võiduga, kuid eestlastel pole midagi häbeneda - Pehrssoni soovitud kokkumäng hakkab järjest enam toimima.

20:42

Värsket verd tuleb juurde - Gussev vahetab välja Zenjovi ja Sappinen saab Magnus Pehrssonilt juhtnöörid Antonovi vahetamiseks ehk reaalselt hakkame nüüd korralikult ründama! 10 minutit on aega!

20:39
20:38

81. minut - 0:1 Kolarov viib Serbia juhtima. Ei mingit juttu.

20:35
20:32

Selline protest läks lahti, aga Põhja-Iirimaa kohtunikud eesotsas ARnold Hunteriga otsustasid eestlaste kasuks.

20:31

SEGADUS MISSUGUNE - 72. minut - serblased asuvad juba tähistama, et Ivanovic lõi karistuslöögijärgses olukorras värava, aga kohtunikud vilistavad käega mängu ja eestlaste rõõmuks on tablool siiski 0:0.

20:28

69. minut - Vassiljev teenib ülimagusa koha pealt karistuslöögi, läheb ise seda andma, kuid mida ei tule - on ikka see va värav! Palli noolib ka Henri Anier, aga ei õnnestu see temalgi.

20:16

60. minut - Teniste saab juba varemküsitud vahetuse kätte, platsile jookseb Gert Kams

20:14
20:14

TARTU VÕIDAB 81:74!

20:12

56. minut -  Puri saab vägevalt vasakult äärelt Zenjovile palli värava alla, aga mees rapsib liialt ning kukub tugevasti õlale. Väike lamamispaus, aga ei midagi hullu.

20:09

Mihkel Aksalul on ka teisel poolajal tööd küllaga - esmalt tuleb tal tegeleda Milivojevici ohtliku löögiga, siis põrkub aga Baranovi löögist pall Tosici seljast Aksalu sülle!