Spordivaria

NII SEE JUHTUS | Tartu Rock võitis, Eesti jalgpallikoondis kaotas (2)

Õhtuleht.ee, 29. märts 2016 23:14
Kristjan Kanguri medalinäituse avamine Tags: KRISTJAN KANGURFoto: ALAR TRUU
Tartu Ülikool/Rocki kaunis võit Balti liiga finaalis ja Eesti jalgpallikoondise kukutanud kaunis karistuslöök - need olid teisipäevase spordipäeva märksõnad!

23:13
KORVPALL
Selle uudisega soovime teile kõigile ka kauneid unenägusid! (Alar Truu)
21:48
KORVPALL
Tanel Kurbas (Aldo Luud)
21:22
KORVPALL
Gert Kullamäe (Aldo Luud)
21:20
KORVPALL
Tanel Kurbas vabavisetel (Aldo Luud)

21:09
KORVPALL
21:03
EESTI - SERBIA
21:03
VÄRAV!
20:50
EESTI - SERBIA

Serbia lahkub Lillekülast rõõmsalt 1:0 võiduga, kuid eestlastel pole midagi häbeneda - Pehrssoni soovitud kokkumäng hakkab järjest enam toimima. 

20:42
EESTI - SERBIA

Värsket verd tuleb juurde - Gussev vahetab välja Zenjovi ja Sappinen saab Magnus Pehrssonilt juhtnöörid Antonovi vahetamiseks ehk reaalselt hakkame nüüd korralikult ründama! 10 minutit on aega!

20:39
EESTI - SERBIA
20:38
EESTI - SERBIA

81. minut - 0:1 Kolarov viib Serbia juhtima. Ei mingit juttu. 

20:35
EESTI - SERBIA

20:32
EESTI - SERBIA

Selline protest läks lahti, aga Põhja-Iirimaa kohtunikud eesotsas ARnold Hunteriga otsustasid eestlaste kasuks. 

20:31
EESTI - SERBIA

SEGADUS MISSUGUNE - 72. minut - serblased asuvad juba tähistama, et Ivanovic lõi karistuslöögijärgses olukorras värava, aga kohtunikud vilistavad käega mängu ja eestlaste rõõmuks on tablool siiski 0:0. 

20:28
EESTI - SERBIA

69. minut - Vassiljev teenib ülimagusa koha pealt karistuslöögi, läheb ise seda andma, kuid mida ei tule - on ikka see va värav! Palli noolib ka Henri Anier, aga ei õnnestu see temalgi. 

20:16
EESTI - SERBIA

60. minut - Teniste saab juba varemküsitud vahetuse kätte, platsile jookseb Gert Kams

20:14
20:14
KORVPALL

TARTU VÕIDAB 81:74! 

20:12
EESTI - SERBIA

56. minut -  Puri saab vägevalt vasakult äärelt Zenjovile palli värava alla, aga mees rapsib liialt ning kukub tugevasti õlale. Väike lamamispaus, aga ei midagi hullu. 

20:09
EESTI - SERBIA

Mihkel Aksalul on ka teisel poolajal tööd küllaga - esmalt tuleb tal tegeleda Milivojevici ohtliku löögiga, siis põrkub aga Baranovi löögist pall Tosici seljast Aksalu sülle! 

20:09
KORVPALL

REINAR! REINAR! REINAR! Hallik tabab 1:25 enne lõppu üliolulise kolmese ning Tartu läheb nelja punktiga juhtima 78:74!

20:06
KORVPALL

Kaks minutit on jäänud ning Tartu fännid juba tõusevad, Rock ees 72:71. Gert Kullamäe võtab aja maha! 

Gert Kullamäe (Aldo Luud)
20:03
JALGPALL

Tuletame meelde jalgpallisõprade tänaseid valikuvõimalusi!

20:02
KORVPALL

4.20 on mängida ning Tartu on jäänud minimaalsesse kaotusseisu 67:68. Paksu pahandust teeb korvi all vastaste number 50 Assem Marei, kes on leedukate resultatiivseim 17 punktiga ning ta on korjanud juba üheksa lauapalli, millest viis on ründelauapalli.

20:01
EESTI - SERBIA

2. poolaeg läks! Mõlemad meeskonnad tegid poolajal ak ühe vahetuse. Magnus Pehrsson asendab Ken Kallaste Sander Puriga ning Serbia toob platsile Uroš Sapjici, kes asendab Nikola Maksimovici. 

19:52
VILLE ARIKE

Käib finaalile vääriline võitlus. Kui Rock teise poolaja alguses kiirelt 9 punktiga ette pääses, tekkis kerge lootus, et ehk õnnestub lahti rebida, kuid Šiauliai näitas, et kullamatšis niisama lihtsalt ei saa. Leedulased võitlevad lauas võimsalt ning kokkuvõttes säilitati selle perioodiga praktiliselt status quo.

Tartu Rock vs BC Šiauliai (Aldo Luud)
19:50
KORVPALL

Pärast kolme veerandit juhib Tartu 59:56!

19:46
EESTI - SERBIA

POOLAEG! Eesti on näidanud korralikku jalgpalli ning olnud piisavalt agressiivsed, serblased kahjuks niivõrd isukad kui nad peatreeneri jutu järgi pidid olema, pole aga olnud. 

19:40
KORVPALL

Viis minutit on mängitud ja Tartu juhib 50:44. Halb on Tartu viis meeskondlikku viga, leedukatel on üks! 

19:39
EESTI - SERBIA
19:37
EESTI - SERBIA
Andmist on jalgpallimurul küllaga (Stanislav Moškov)
19:36
EESTI - SERBIA

35. minut - nurgalööke andnud Artur Pikal täna vunki on ning serblastel oli tükk häda, et neid tõrjuda. Seis aga jätkuvalt 0:0.

19:32
JALGPALL

Vägevat jalgpalli mängitakse täna mujalgi!


19:31
EESTI - SERBIA
19:31
EESTI - SERBIA

32. minut - eestlased on tõepoolest väge täis ning ka Teniste saab löögile, aga Stojkovic pole ka esimest korda Serbia väravasuul. 

19:30
EESTI - SERBIA

AKSALU ON MEES! Baranov kaotab palli ning Mitrovic saab osavalt löögile, kuid Aksalu tõrjub! Pudistab küll korra palli maha, aga järgmise serblase eest on see kaitstud. 

Mihkel Aksalu (LAURA OKS)

19:28
KORVPALL

Esimese poolaja statistikast natukene. Šiauliail on parem visketabavus (41% vs 38%) ning domineerivad lauas – 23 vs 16. Siiski Tartu juhib suuresti tänu külaliste üheksale pallikaotusele, ise on tehtud neli.

Tartu resultatiivseimad on Tanel Kurbas ja Janar Talts 11 punktiga, Reinar Hallikul on üheksa. Šiauliai suurim korvikütt 8 silmaga on olnud Cameron Ayers, Dudzinskil ja Giedraitisel on 7.

Tanel Kurbas vabaviskel (Aldo Luud)
19:27
EESTI - SERBIA

27. minut. MILLINE TRAAGIKA! Esmalt teeb Pikk äärel etendust, et publik rõkkab ning seejärel tsenderdab Kostja otse Zenjovile sülle, aga niii napilt saab Stojkovic näpud vahele. 

19:22
VILLE ARIKE

Nagu esimese veerandi järel soovitud, nii teisel perioodil ka läks. Hallik tõmbas oma kahe kolmese ja kolme vabaviskega võõrustajad käima ning teised jätkasid samas vaimus. Näiteks kahel korral järjest mängiti Talts niimoodi vabaks, et ta sai palli pealt suruda. Puudust tunneme ainult Soku ja Dorbeku punktidest, nad on kahe peale tabanud 8 viskest 1 ja toonud 2 punkti. Kokkuvõttes Rock võitis veerandaja 24:16 ning nüüd on ülesanne vaheajaga mitte kaotada keskendatust.

19:17
KORVPALL

Esimene poolaeg on mängitud ning Tartu juhib 40:36! 

Tartu Rock vs BC Šiauliai (Aldo Luud)

 

 

19:13
EESTI - SERBIA

OIOI - nii küll ei lähe, et kümmekond Serbia fänni karjuvad Srbija kõvemini kui jalgpallihaigla "Eesti! Eesti!" ! 

19:10
EESTI - SERBIA

11. minut -Mitrovici otsitakse mitmel korral ning kui ta leitakse, ei jää tal löögijõust puudu. Meie õnneks on Aksalu aga omal kohal.

19:07
EESTI - SERBIA

7. minut  - Artur Pika mahatõmbamisest teenitud karistuslöögile saab pea vahele Enar Jääger, aga mees teeb uperpalli ja pall lendab ka sihikust eemale. 

19:06
KORVPALL

3.55 on jäänud teist veerandit mängida ning Tartu on ühega taga -  31:32. Reinar Hallik ja Janar Talts on taaralinlasi mängus hoidnud - mõlema arvel üheksa punkti! 

Reinar Hallik (Aldo Luud)

18:59
EESTi - SERBIA

LÄKS!

18:57
KORVPALL

Kui Tartu tegi kolm pallikaotust esimeste minutitega ära, siis leedukad käivad mänguvahendiga väga hooletult ringi - 12. minutiks juba kaheksa pallikaotust, seis viigis 23:23! 

18:54
VILLE ARIKE

Šiauliai on vähemalt esimese veerandaja põhjal kaitses tugevam meeskond kui Rocki poolfinaalivastane Valmiera. Tartlastel on viskele jõudmisega kõvasti tegemist ning endale mugavatelt kohtadelt on saadud teha minimaalselt viskeid. Kuid loodame, et kogemused aitavad Rockil vastase agressiivsuse ja tegutsemisega kohaneda ning järgmised veerandajad lõpevad juba positiivsete tulemustega.

Tartu Rock vs BC Šiauliai (Aldo Luud)
18:51
KORVPALL

Esimene veerand on läbi, Šiauliai juhib 20:16. 

TÜ/Rock vs BC Šiauliai (Aldo Luud)

18:47
KORVPALL

Kaks minutit on esimest veeranditmängida ning algus on olnud finaalile vääriline - kuigi ilusat korvpalli ei ole näinud, mõlemad meeskonnad on teinud kolm pallikaotust. Tartu on teinud juba viis võistkondliku viga, millest kaks on Kurbasel! Šiauliai juhib 18:13. 

18:33
KORVPALL

Kohe-kohe visatakse pall mängu! 

Rocki algrivistus: Sokk, Dorbek, Talts, Kurbas, Petrukonis
BC Šiauliai: Scott, Ayers, Dudzinski, Giedraitis, Marei 

18:24
KORVPALL

Viie minuti pärast algab Tartu ülikooli spordihoones ajalooline Balti liiga finaalmäng Tartu Ülikool/Rocki ja BC Šiauliai vahel! Saal on rahvast täis, viimati oli spordihoones nii palju pealtvaatajaid ilmselt eelmise aasta korvpallifinaalide ajal.

Kuna Tartu pole sõitnud mitte ühtegi Leedu meeskonna poolehoidjat, saab Rockil olema väga suur koduväljakueelis! Vähemalt tiimide tutvustamiste ajal tegid Tartu fännid põrgulärmi! 

18:23
EESTI - SERBIA

Võimsalt Serbiale vastu! 🇪🇪⚽️ #eestijalgpall #football

A video posted by Merili Luuk (@merililuuk) on


18:11
EESTI - SERBIA

Serbia alg11: Stojkovic; Kolarov, Rajkovic, Maksimovic, Ivanovic; Tošic, Milivojevic, Matic, Ljajic; Kostic ja Mitrovic.

Võrreldes kolmapäevase 0:1 kaotusmänguga Poolale on Serbia peatreener Radovan Curcic teinud vaid ühe vangerduse: ründaja Nikola Stojilkjovici asendab Aleksandar Mitrovic.

18:06
EESTI - SERBIA
17:57
EESTI - SERBIA

Veel jõuab Lillekülla!


17:56

15:01
DOPING

Bulgaaria kolmikhüppaja Gabriela Petrova, kes võitis mullu sise-EMilt hõbeda, jäi vahele meldooniumiga.

Gabriela Petrova. (PHIL NOBLE)
14:25
LASKESUUSATAMINE

Käesoleval hooajal panid oma juunioride vanuseklassi karjäärile punkti nii Meril Beilmann kui ka Tuuli Tomingas, kellest viimane lõpetas IBU juunioride karikasarja väga kõrgel 6. kohal. IBU juunioride karika sprindiarvestuses sai Tomingas aga lausa 3. koha.

14:01
SULGPALL
Kati Tolmoff. (Teet Malsroos)
13:49
GERD KANTERI LOENG

13:33
SPORDIVARIA
Khalid El Bakraoui. (HANDOUT)
12:44
MOTORINGRAJASÕIT

Viimsist pärit 18. aastane Hannes Soomer alustab hooajaga neil päevil Hispaanias toimuva treeninglaagriga, millele järgneb aprilli esimesel nädalavahetusel toimuv European Junior Cupi avaetapp.

12:16
F3-VORMEL

Eelseisval nädalavahetusel alustab FIA Euroopa F3 meistrivõistlustel oma uut hooaega Ralf Aron.

Möödunud aastal Itaalia vormel-4 meistritiitli võitnud ja Eesti parimaks ringrajasõitjaks valitud Ralf Aron jätkab ka tänavu Prema Powerteam võistkonnas. Hooajaks valmistumisel on Ralf läbinud suur hulga testikilomeetreid ja kohanenud F3 autoga.

"Kindlasti on vormel-3 sarjas raskem kui F4 sarjas oli," kommenteerib Ralf. "Tase on palju kõvem ja ka auto on palju keerulisem. Siiamaani on kõik hästi sujunud ja võrreldes tiimikaaslastega tundub kiirus väga hea olevat. Eks esimeses ajasõidus saab juba täpsemalt teada, kus ma võrreldes konkurentidega olen."

Esimene etapp sõidetakse Paul Ricardi ringrajal Prantsusmaal ja üldse kokku on F3 sarjas tänavu kavas 10 etappi, igal etapil kolm võistlussõitu.

"F3 sarjas ei tohi nendel radadel testida, mis tänavu kalendrisse kuuluvad, aga olen siiski enamike radadega tuttav," räägib Ralf Aron. "Nädalavahetusel toimuvad sõidud Paul Ricardi ringraja lühemal variandil ja seetõttu saab seal kindlasti keeruline olema, sest vahed ringiaegades on väikesed. Kvalifikatsioonis võib väiksemgi eksimus maksta mitmeid kohti stardirivis."

F3 sarja uustulnukana on Ralf seadnud endale eesmärgiks olla parim just uustulnukate arvestuses, sest osalemas on ka palju sõitjaid, kes sarjas juba mitmendat hooaega sõitmas.

"Vähemalt ühte uut sõitjat tean, kes väga hea tasemega, aga alati võib ju tulla ka üllatajaid," kommenteerib Ralf. "Aga tähtis on rahulikult võtta, teha kõik endast olenev korralikult, anda endast maksimum ja küll siis ka tulemused tulevad."

Ralf Aron. (Prema Powerteam)
11:47
JALGPALL

Eesti jalgpallikoondis kohtub täna kell 19 algavas maavõistlusmängus Serbiaga, kes on Eestilt varem sugeda saanud.

09:09
KORVPALL

Alustame aga tänaste lehelugude tutvustamisega. Mis on 5 märksõna, mida tasub Balti liiga finaali eel silmas pidada?

Tartu Ülikool/Rocki korvpallimeeskond. (Aldo Luud)