Jalgpall

Serbia kapten ja Chelsea staar Branislav Ivanovic: avapoolaega kontrollis Eesti 

Ott Järvela, 29. märts 2016 22:01
Serbia jalgpallikoondise kapten Branislav Ivanovic.Foto: KACPER PEMPEL
Serbia kapten, Londoni Chelsea koosseisus mullu Inglismaa meistriks tulnud ja tänavu Meistrite liigas 1/8-finaali jõudnud Branislav Ivanovis märkis, et mäng Eestiga oli nende meeskonna jaoks keeruline.

"Plats polnud hea jalgpalli jaoks perfektne ning eriti esimesel poolajal ei suutnud me enda mängu hästi leida. Minu meelest Eesti kontrollis esimest poolaega ja ehitas tagant hästi mängu. Teisel poolajal tõstsime survet, tekitasime võimalusi ja jõudsime ka väravani, kuigi pidanuksime veelgi ohtlikumad olema."

Samal teemal

Võit oli kaitsja sõnul Serbia meeskonnale väga tähtis. "Ausalt öeldes oleme keerulises olukorras, sest pole eelmistes matšides võita suutnud (Serbial oli all kolm järjestikust kaotust, 1:2 Portugalile, 1:4 Tšehhile ja 0:1 Poolale – toim) ja tänane edu oli väga tähtis. Tundsime survet ja võidukohustust, mis meie esitust pärssis, aga lõpuks lõime ikka värava ära ja võitsime, millega peame rahul olema."

Ivanovic saatis teisel poolajal palli ka ise võrku, ent Põhja-Iirimaa kohtunikebrigaad tühistas lühikese arutelu järel tabamuse. "Sõprusmängus võib kohtunik vigu teha, punktisaaki see ei mõjuta. Ilmselt nägi kohtunik käepuudet mehel, kes puutus palli vahetult enne, kui ma selle väravasse lõin. Ma pole kordust näinud ja ei oska kommenteerida, kas otsus oli õige või mitte," sõnas Ivanovic.

Samal teemal

04.03.2016
Mart Treial | Jalgpallikoondise võlu ja valu
30.02.2016
12 KAADRIT | Parimad fotod Eesti ja Serbia jalgpallimadinast Lillekülas
29.02.2016
Magnus Pehrsson: ükskõik, kui palju ma ka tahaksin, mina ei saa palli võrku panna
29.02.2016
7 VÕTIT | Sinisärkide hiilgav seeria kahekordse EM-hõbeda vastu lõppes, Eesti - Serbia 0:1