Intervjuu Konstantin Vassiljeviga pärast Eesti 0:1 kaotust Serbiale.Video: Stanislav Moškov
Sport TV
30. märts 2016, 08:49

ÕHTULEHE VIDEO | Konstantin Vassiljev: kahjuks tuleb selliste vastaste vastu skoorida (2)

Eesti meeste jalgpallikoondis kaotas maavõistluses 0:1 Serbiale. Mängujuht Konstantin Vassiljev jäi rahule esimese poolajaga, ent tõdes, et teist mängu järjest jäädi kuivale.

"Negatiivne, et me jälle väravat ei löönud. Kahjuks selliste vastaste vastu tuleb skoorida, et loota heale tulemusele. Suutsime võimalused luua, aga kahjuks ei realiseerinud. Töötame edasi ja anname au Serbiale, kel oli kah võimalusi. Täname Mikut (Mihkel Aksalu - toim), kes oli heal tasemel ja päästis meid mitmel puhul.

Agressiivsus on olemas, aga me pole veel tasemel, et mängida 90 minutit nii tugeva vastasega kui võrdne võrdsega. Nende klass on kõrgem ja nad suudavad palli surve alt välja mängida, mis tähendab, et meie peame jooksma."