Kalev/Cramo alistas jälle TÜ/RockiFoto: Alar Truu
31. märts 2016, 23:53

NII SEE JUHTUS | Sport 31.03: Kalev/Cramo pani jälle oma paremuse maksma, Zirk ujus Eesti rekordi (1)

Märtsikuu viimase spordipäeva kaks hittsündmust Eesti vaatevinklist on ujuja Kregor Zirgi võistlus Stockholmis, kus sihikul on väga hea tulemus (miks mitte ka olümpianormi täitmine?) 100 m liblikas ning BC Kalev/Cramo ja Tartu Rocki duell korvpalli Eesti meistriliigas. Aga muidugi hoiame silma peal ka kõigel muul!
23:53
NALJASÕBER

Seitse minutit on jäänud rahvusvahelise naljapäevani! Milliseid nalju tehti eelmisel aastal? Kas nüüd tulevad paremad? Head ööd!

23:46
23:34
23:33
KERGEJÕUSTIK

Tundub, et Maicel Uibo väike vigastus on taandunud!

Outdoors is right around the corner #decathlon #nutella #MajorKey #🔌 #IReallyGotOnePhoneOnly

A video posted by Maicel Uibo (@maicelu) on

23:16

Korvpalli Euroliiga tänases ühes kahest tähtsamast mängust purustas BC Himki kodusaalis Pireuse Olympiacose 98:66. See tähendas tõelist uut sõjahüüdu Venemaa klubi poolt ning näitas, et uue peatreeneri Duško Ivanovici ideed on lõplikult pärale jõudnud.

22:27
JÄÄHOKI
Heino Enden (ALAR TRUU)
22:10

ÕHTUSE VIDEOEETRI AEG!

Põhihooaja kaotuseta läbinud Cramo loots Alar Varrak: kõik klubiliikmed saavad mingil määral oma nime Eesti korvpalliajalukku

Tanel Kurbas

Rocki peatreener Gert Kullamäe: täiuslikkusest jäi puudu vaid võit

21:53
SPORDIKÕMU
21:22

#Zalgiris practices in #Moscow's #Megasport arena! #ManoKomanda #MyTeam #Euroleague

A photo posted by BC Zalgiris Kaunas (@bczalgiriskaunas) on

20:31

Kas teadsite, et tegelikult tehti tänasel mängul ajalugu? Loe meie 7 võtit!

20:14

78:68 ja mäng ongi Kalevi võiduga lõppenud! BC/Kalev Cramolt 46 lauapalli 28 Rocki lauapalli vastu.

20:08

74:56 - Lõpuni neli ja pool minutit ning võitja on selge. Kalev lõpetab põhiturniiri 32 võidu ja ühegi kaotuseta - viimati õnnestus see Eesti liigas "nulliga" BC Kalevil hooajal 1995/96. Tegemist oli hooajaga, mille järel Martin Müürsepp siirdus NBAsse.

19:56

62:50 - Kolmas veerand läbi. Kalev libiseb tasapisi ikkagi eest, Rain Veideman (pildil palliga) on jõudnud juba 20 punktini.

19:48

55:47 - Mängitud on 27 minutit ja Delaš langeb juba viie veaga välja. Tema panuseks jäi täna 20 minutiga 4 punkti, 4 lauapalli ja 2 korvisöötu.

19:44

50:44 - Kolmas veerandaeg on poole peal. Kalevi lauavõitluse ülekaal on juba 30:15, nii et on suur ime, kuidas Rock üldse mängus püsib. Pildil on aktsioonis Shawn King.

19:28

Tõe huvides olgu märgitud, et Kalevil pole mänginud Gregor Arbet.

19:24

38:36 - Poolaeg Kalevile. Rockil on küll kõik terved mehed pingil ja dressis, kuid ei Tanel Sokk ega Janar Talts ole väljakul käinud ning on selge, et peatreener Gert Kullamäe ei kavatse neid täna ka kasutada. Ülejäänute vahel on mänguaeg jagunenud üsna ühtlaselt, suurte mängude pingipoisid Vene, Sutt ja Meister on igaüks mänginud üle 11 minuti.

Et midagi mängus pole, mängitakse pingevabalt. Kalevile on Veideman toonud 10, Dorbek 8, Janar Soo (pildil) 6, Freimanis ja King 5, Delaš 4 punkti. Rock: Petrukonis 9, Kurbas ja Hallik 7, Dorbek 5, Vene ja Meister 3, Žabas 2 punkti.