NII SEE JUHTUS | Sport 31.03: Kalev/Cramo pani jälle oma paremuse maksma, Zirk ujus Eesti rekordi (1)

Õhtuleht.ee, 31. märts 2016, 23:53
Kalev/Cramo alistas jälle TÜ/RockiFoto: Alar Truu
Märtsikuu viimase spordipäeva kaks hittsündmust Eesti vaatevinklist on ujuja Kregor Zirgi võistlus Stockholmis, kus sihikul on väga hea tulemus (miks mitte ka olümpianormi täitmine?) 100 m liblikas ning BC Kalev/Cramo ja Tartu Rocki duell korvpalli Eesti meistriliigas. Aga muidugi hoiame silma peal ka kõigel muul!

23:53
NALJASÕBER

Seitse minutit on jäänud rahvusvahelise naljapäevani! Milliseid nalju tehti eelmisel aastal? Kas nüüd tulevad paremad? Head ööd!

23:46
23:34
23:33
KERGEJÕUSTIK

Tundub, et Maicel Uibo väike vigastus on taandunud!

Outdoors is right around the corner #decathlon #nutella #MajorKey #🔌 #IReallyGotOnePhoneOnly

A video posted by Maicel Uibo (@maicelu) on

23:16

Korvpalli Euroliiga tänases ühes kahest tähtsamast mängust purustas BC Himki kodusaalis Pireuse Olympiacose 98:66. See tähendas tõelist uut sõjahüüdu Venemaa klubi poolt ning näitas, et uue peatreeneri Duško Ivanovici ideed on lõplikult pärale jõudnud.

22:27
JÄÄHOKI
Heino Enden (ALAR TRUU)
22:10

ÕHTUSE VIDEOEETRI AEG!

Põhihooaja kaotuseta läbinud Cramo loots Alar Varrak: kõik klubiliikmed saavad mingil määral oma nime Eesti korvpalliajalukku

Tanel Kurbas

Rocki peatreener Gert Kullamäe: täiuslikkusest jäi puudu vaid võit

21:53
SPORDIKÕMU

21:22

#Zalgiris practices in #Moscow's #Megasport arena! #ManoKomanda #MyTeam #Euroleague

A photo posted by BC Zalgiris Kaunas (@bczalgiriskaunas) on

20:31

Kas teadsite, et tegelikult tehti tänasel mängul ajalugu? Loe meie 7 võtit!

20:14

78:68 ja mäng ongi Kalevi võiduga lõppenud! BC/Kalev Cramolt 46 lauapalli 28 Rocki lauapalli vastu.

20:08

74:56 - Lõpuni neli ja pool minutit ning võitja on selge. Kalev lõpetab põhiturniiri 32 võidu ja ühegi kaotuseta - viimati õnnestus see Eesti liigas "nulliga" BC Kalevil hooajal 1995/96. Tegemist oli hooajaga, mille järel Martin Müürsepp siirdus NBAsse.

19:56

62:50 - Kolmas veerand läbi. Kalev libiseb tasapisi ikkagi eest, Rain Veideman (pildil palliga) on jõudnud juba 20 punktini.

19:48

55:47 - Mängitud on 27 minutit ja Delaš langeb juba viie veaga välja. Tema panuseks jäi täna 20 minutiga 4 punkti, 4 lauapalli ja 2 korvisöötu.

19:44

50:44 - Kolmas veerandaeg on poole peal. Kalevi lauavõitluse ülekaal on juba 30:15, nii et on suur ime, kuidas Rock üldse mängus püsib. Pildil on aktsioonis Shawn King.

19:28

Tõe huvides olgu märgitud, et Kalevil pole mänginud Gregor Arbet.

19:24

38:36 - Poolaeg Kalevile. Rockil on küll kõik terved mehed pingil ja dressis, kuid ei Tanel Sokk ega Janar Talts ole väljakul käinud ning on selge, et peatreener Gert Kullamäe ei kavatse neid täna ka kasutada. Ülejäänute vahel on mänguaeg jagunenud üsna ühtlaselt, suurte mängude pingipoisid Vene, Sutt ja Meister on igaüks mänginud üle 11 minuti.

Et midagi mängus pole, mängitakse pingevabalt. Kalevile on Veideman toonud 10, Dorbek 8, Janar Soo (pildil) 6, Freimanis ja King 5, Delaš 4 punkti. Rock: Petrukonis 9, Kurbas ja Hallik 7, Dorbek 5, Vene ja Meister 3, Žabas 2 punkti.

19:10

30:31 - Reinarilt üksi 7 punkti järjest ja Rock pääseb ette!

19:08
19:08

Võitlus lahtise palli pärast.

19:05

25:24 - Vene ja Meister korraldavad Rocki 6:0 spurdi, sellega kaotusseisu minimaalseks ja Varrak võtab aja. Seejuures on Kalev lauavõitluses seni üle 20:9!

18:56

22:18 - Esimene veerand on läbi, Kalev hoiab edu. Martin Dorbek on toonud 8 ja Rain Veideman 7, Rockile Karolis Petrukonis (pildil) 8 punkti.

18:50

18:13 - mängitud on üle 7 minuti ja Kalev on saanud väikese algedu. Martin Dorbek (viskel) on toonud juba 8 punkti.

18:35

Kalevi algkoosseis: S. Sokk, Veideman, M. Dorbek, Delaš, King.

Rock: Žabas, G. Dorbek, Kurbas, Doronin, Petrukonis.

18:30
UJUMINE

UUS EESTI REKORD! Kregor tegi hommikuse vigade paranduse suurepäraselt ja purustas rahvusvahelisel ujumisvõistlusel Swim...

Posted by Eesti Ujumisliit on 31. märts 2016. a.
18:26

Veel mõni minut ning Kalevi ja Rocki mäng algab!

18:14
UJUMINE

Kregor Zirk ujub 53,23 ning püstitab küll Eesti rekordi, aga olümpianormist (52,36) jääb siiski veel puudu.

KREGOR ZIRK (ALDO LUUD)
18:04
UJUMINE

18.12 pöidlad pihku!

Kregori tänane eelujumie tulemus 100m liblikas - 54,14 ja pääs B-finaali. Hoiame õhtuks pöialt! #teamzirk #kregorzirk #estswimteam

17:51
KÄSIPALL
Kalmer Musting (TEET MALSROOS)
17:19
Jenisseiga on madistanud ka TÜ/Rock (Anni Õnneleid)
16:25
PURJETAMINE

EUROSAF Meistrite Karika etapiks oleval 47. Trofeo S.A.R. Princesa Sofia regatil Hispaanias Palmal jätkusid täna finaalsõidud. Enne homset avaseeria viimast võistluspäeva on Ingrid Puusta 11. ja õed Umbid ning Kätlin Tammiste ja Anna Maria Sepp mõlemad 25. kohal.

Ingrid Puusta (TEET MALSROOS)

Laser Radial klassi hõbefliidis võistlev Anna Pohlak (TJK) täna ei startinud ning on kokkuvõttes 62. positsioonil. Esikohal paikneb Taani purjetaja Anne-Marie Rindom. Meeste RS:X purjelaual olid Rainer Kasekivi (TPLK) tänasteks sõidutulemusteks 33, 34 ja 33 ning ta omab 81. positsiooni. Juhib endiselt Tom Squires Suurbritanniast.

16:23

Training time!! Come on now 😅 let's do this!! 💪💪💪 #XenB #XenBtraining #KallasManagement #loveforsports

A photo posted by Ksenija Balta (@ksenijabalta) on

14:39
SPORDIKÕMU
14:37

Mario Balotellile pakutakse Hiinas ulmelist palganumbrit.

AC Milani ründaja Mario Balotelli. (STEFANO RELLANDINI)
13:38
KEVAD MÜNCHENIS

Müncheni Bayern naudib 20 soojakraadi ja kevadist ilma. Teeb kadedaks!

13:36
MÄLUMÄNG

Eile lõppes Tartu 44. mälumänguhooaeg, parimaks meeskonnaks kümne mängu kokkuvõttes pärjati võistkond TÜMK koosseisus Silja Paavle, Matis Song, Kaarel Silmato ja Tiit Naarits.

Hooaeg oli põnev kõigile Tartu mälumängu meistrivõistlustel osalenud 15 võistkonnale. TÜMKile pidid napilt alla vanduma teise koha saavutanud võistkond Artes Terrae (Mart Kiisk, Rein Hiob, Urmas Kukk, Vello Tonts) ning kolmandaks tulnud meeskond Prooton (Priit Naruskberg, Toivo Kreek, Daimar Lell ja Kalle Voolaid). Parimad meeskonnad said kaela Tartu linnalt medalid ning auhinnaks raamatud.

Eile peeti ka Tartu linna karikamäng mälumängus, karika noppis taas võistkond TÜMK. 13. aprillil toimuvad ka Tartu linna meistrivõistlused üksikmälumängus. Tartu mälumängu meistrivõistluseid korraldab Eesti Mõttespordi Selts, uus hooaeg algab 5. oktoobril.

13:33
12:33
UJUMINE
Ujuja Kregor Zirk. (ALDO LUUD)
12:14
BC Kalev/Cramo ja Tartu Rock kohtuvad täna õhtul sel hooajal viiendat korda. Seni on kõik matšid võitnud Kalev/Cramo. (Alar Truu)
12:13
DOPING

12:12
10:34
AUTORALLI

Dmacki rallimeeskond teeb viimaseid teste, millega otsustatakse maikuus Portugali rallile kaasavõetavad rehvid. Autokumme uudistab ka Ott Tänak.

10:33
09:19

Pärnu JK naiskond alustas hooaega 3:1 võiduga FC Flora üle superkarikafinaalis.

Pärnakad ei anna superkarikat käest ka sel aastal! #pärnujk 3:1 #fcflora #superkarikas 2016