Sergio Ramos sai punase kaardiFoto: PAU BARRENA
2. aprill 2016, 23:49

NII SEE JUHTUS | Sport 02.04: vägev El Clasico ning jalgpallielamused nii Eestist kui mujalt! (1)

Ilusat nädalavahetuse algust kõigile! Nagu iga laupäev on ka täna sporti igale maitsele. Eesti jalgpalli- ja korvpalliliigas on kolm kohtumist, õhtu poole sõidetakse F1 Bahreini etapi kvalifikatsioon ning päeva maiuspalaks on kindlasti El Clasico ehk Barcelona vs Madridi Real. Nende ja kõikide teiste olulisemate uudistega hoiab teid kursis Õhtulehe otseblogi!
00:10

Sellise vahva atleetlikkusest nõretava pildiga võib ka spordipäeva otseülekande lõpetada! Kaunist ööd!

23:51
23:51

23:49
Ronaldo tähistab väravat (LLUIS GENE)
23:24
23:23

JA MÄNG ON LÕPPENUD! Madridi Real võidab 2:1!

23:14

Aga see ei morjenda, sest Realil on olemas mees nimega CRISTIANO RONALDO! 2:1 läheb Madrid 85. minutil võõrsil juhtima!

23:13

Võttis aega, aga asja sai - täna terve kohtumise nüginud, trampinud, siputanud Sergio Ramos saab teise kollase ning Madrid jätkab 83. minutist mängimist kümnekesi!

Sergio Ramose mahatõmbamisnäide - Lionel Messi peal see toimis! (JOSEP LAGO)
23:11

OIII!! DRAAMA! Ronaldo söödab palli Bale'ile, kes lükkab peaga mänguvahendi väravasse - KUID SEE EI LOE! Nimelt tegi Bale kohtunike arvates siiski vea, sest lendas Albale peale. Barcelona peab aga valvsam olema, sest BBC ründab üha enam!

23:03

Rakitic vahetatakse Turani vastu välja ning üüratu rahvamass plaksutab - Turan teeb ühtlasi oma debüüdi El Clasicol!

23:01
NALJASÕBER

Veel natuke nalja, sest kukkumisi on El Clasicol tõesti palju!

22:59

Mees skoorib täpselt siis, kui vaja ehk 1) oma elu esimesel El Clasicol, 2) Cruyffi mälestuseks

22:52

Ja Real viigistab 62. minutil ! Hästi läbimängitud kombinatsioon Marcelo, Kroosi ja Benzema vahel!

22:48

22:46

55. minutil on Pique nurgalöögijärgses olukorras kõige osavam ning mängib Pepe lihtsalt üle!

Gerard Pique tähistab väravat. (Albert Gea)
22:45

JA LÕPUKS TULEB SEE KAUAOODATUD VÄRAV! Pique viib Barcelona ette!

22:38

Ramos võitleb täna kõikide meeste eest!

22:18

Aiiaiai! Ramos üritab kääre teha, aga talle sõidetakse sisse ning mees langeb maha. Esimene poolaeg lõppeb seisul 0:0. Tahtmist on, emotsiooni on, aga välja ei tule.

Luis Enrique laiutab ka käsi (PAU BARRENA)
22:07
22:02

Mis toimub Camp Noul? Barcelona on selgelt ründavam pool - Messi karistuslöök lendas väravast napilt mööda, Rakitici hoo peatas Navas. Ometi vastab ka Ronaldo oma karistuslöögijalaga - Bravo sai tõrjuda ning äsja lendas pall napilt üle värava.

Cristiano Ronaldo ja Dani Alves (Juan Medina)