Franck RiberyFoto: CHRISTOF STACHE
2. aprill 2016, 18:42

VIDEO | Augsburg kaotas Mainzile, Ribery tähistas olulist sündmust vinge väravaga

Ragnar Klavani koduklubi Augsburg pidi tänases Bundesliga mängudevoorus leppima 2:4 kaotusega Mainzile.

Augsburg asus küll 9. minutil juhtima ning pärast kahte vastuväravat suutis Koo Ja-Cheol avapoolaja lõpus viigistada, kuid teisel poolajal läks Mainz oma teed. Eesti koondise kapten Klavan, kes viimases maavõistlusmängus Serbia vastu kaasa ei teinud, viibis täna platsil terve kohtumise.

Eriti oluline päev oli aga Müncheni Bayerni raudvaral Franck Riberyl, kes jooksis Bundesligas täna platsile 200. korda. Tähtpäeva õnnestus tal tähistada ka vinge väravaga, mis jäigi kohtumise ainsaks - Frankfurt alistati 1:0.

Bayern jätkab 72 punktiga ka liidrikohal, Augsburg jagab 27 punktiga 15.-17. kohta.