Kalevile Venemaa klubide vastu teine lisaajakaotus järjest!

Ville Arike, 4. aprill 2016 06:00
Shawn King

BC Kalev/Cramo korvpallimeeskond jõudis VTB Ühisliigas Venemaa klubide vastu teist korda järjest lisaajani ja sai teise kaotuse. Kui eelmisel esmaspäeval mängiti kodus Kaasani Unicsiga, eile tuli Krasnojarskis tunnistada Jenissei 97:90 paremust.

Peatreener Alar Varraku hinnangul sai otsustavaks normaalaja viimase veerandi keskpaik, kui just oli saadud punktiga ette, ent vastasel lasti teha 10:0 spurt. "Päästmine" õnnestus, Gregor Arbeti kolmene tõi koos lõpusireeniga tabloole 82:82, kuid lisaajaks kalevlasi enam ei jätkunud.

"Oli võrdsete mäng, mõlemalt poolt suurte tõusude-mõõnadega. Tegime võistkonna peale kokku 20 pallikaotust ja nad said kiirrünnakutest meist rohkem punkte. Selle neljanda veerandi keskpaiga mõõnata olnuks hea võimalus lisaaega vältida ja võit kätte saada," rääkis Varrak Õhtulehele.