Kristjan KangurFoto: TWITTER / VARESE
6. aprill 2016, 13:48

Kristjan Kanguril täitus Varese särgis maagiline arv

Täna FIBA Europe Cupi veerandfinaalseeria otsustavas kohtumises Varese Pallacanestro särgis platsile jooksev Kristjan Kangur tähistas hiljuti vahvat tähtpäeva - nimelt täitus tal pühapäeval Varese särgis 100. klubimäng!

Kangur mängis Varese võistkonnas aastatel 2010-2012 ja uuesti 2014-2015. Vahepeal esindas eestlane Itaalia suurklubisid Siena Montepaschit ja Milano Emporio Armanit ning 2015. aastal septembrist novembrini Hispaania kõrgliiga hiidu Laboral Kutxa, kuid siirdus läinud aasta lõpus tagasi Varesesse.

Pühapäeval Itaalia meistrisarjas 91:78 Pistoia Giorgio alistada aidanud Kangur oli platsil 28 minutit ning viskas kolm punkti ja võttis neli lauapalli.

Täna peab Varese FIBA Europe Cupi veerandfinaalseerias kolmanda ja otsustava mängu Belgia tiimi Antwerpen Giantsiga. Avamängu võitis Varese kodus 92:81, teise kaotas võõrsil 82:93. Tänane kohtumine algab Eesti aja järgi kell 21.30.