Wolfsburg - Real MadridFoto: AFP / Scanpix
Meistrite liiga
6. aprill 2016, 23:48

Kolmapäevased Meistrite liiga veerandfinaalid olid kõike muud, kui ootuspärased. PSG ja Manchester City tegid Pariisis sündmusterohke 2:2 viigi ning Wolfsburg üllatas kodumurul 2:0 võiduga Real Madridi.

Šveitsi passiga 23aastane kaitsja Ricardo Rodriguez viis Wolfsburgi juba 18. minutil penaltist 1:0 juhtima. Kui see oli ootamatu, siis Maximilian Arnoldi 2:0 tabamus 25. minutil mõjus ebareaalsena.

Real polnud mitte kunagi varem oma klubi ajaloos lasknud Meistrite liiga väljalangemismängudes nii kiiresti endale kaht väravat lüüa.

Tagajalgadele aetud hispaanlased andsid sakslaste väravale turmtuld, kuid nende kahjuks kohutavalt ebatäpset. Reali 21 pealelöögist vajasid väravavaht Diego Benaglio sekkumist vaid kolm. Nii sõidabki Real kodumängule saba jalge vahel.

Hoopis jaburaks kujunes kahe naftarahade toel ülesputitatud tiimi, PSG ja City kohtumine. Alustuseks tõrjus Joe Hart 14. minutil Zlatan Ibrahimovici penalti, misjärel luhtas Rootsi ründetuus üks-üks olukorra.

Vutiklišee "kui ise ei löö, lüüakse sulle" kinnituseks asus hoopis külalismeeskond Kevin De Bruyne 38. minuti väravast 1:0 juhtima. Seejuures väärib kiitust poolkaitsja Fernandinho, kes tegi otsustava vaheltlõike ja andis resultatiivse söödu.

Ent see pidu ei kestnud pikalt, sest City poolkaitsja Fernando erakordselt lohakas tegutsemine kinkis Zlatanile 41. minutil viigivärava. Adrien Rabiot viis 59. minutil PSG 2:1 juhtima, kuid kaitsja eksimus lubas Fernandinhol 72. minutil viigistada.

Nende paaride korduskohtumised toimuvad järgmisel teisipäeval.