Luis Suarez sai mängus Madridi Atleticoga juubeldada väravate üle, kuigi oli enne seda löönud jalaga vastaste kaitsjat Juanfrani.Foto: PAU BARRENA
Meistrite liiga
7. aprill 2016, 06:00

PATUREGISTER | Skandaalne uruguailane Luis Suarez sigatses jälle, aga pääses taas

Jalgpalli Meistrite liiga veerandfinaalide avamatšides teisipäeval alistas FC Barcelona 2:1 Madridi Atletico (25. Fernando Torres – 63., 74. Luis Suarez) ning Müncheni Bayern 1:0 Lissaboni Benfica (2. Arturo Vidal).

Kui sakslasest kohtunikebrigaad eesotsas Felix Brychiga olnuks aga tähelepanelikum, võinuks aga tiitlikaitsja Barcelona õhtu kujuneda hoopis nukramaks. Matši pöördeline sündmus leidis aset 35. minutil, kui Atletico juhtima viinud Torres teenis teise lollaka kollase kaardi ja jättis meeskonna vähemusse.

Paar minutit varem oli aga Suarez, kes lõi hiljem Barcelona mõlemad väravad, löönud olukorra järel jalaga Atletico kaitsjat Juanfrani, ent pääsenud igasuguse karistuseta, kuigi pidanuks sealt igasuguse kahtluseta saama punase kaardi.