Siim-Sander Vene (palliga).Foto: KAUNASE ZALGIRIS
7. aprill 2016, 21:31

Žalgirise eurohooaeg lõppes kaotusega, Vene teenis Barcelona vastu korralikult mänguaega

Korvpalli Euroliiga vahegruppide viimase vooru mängus jäi Siim-Sander Vene leivaisa Kaunase Žalgiris kodusaalis 59:66 alla FC Barcelonale.

F-vahegrupis ehk surmagrupis kahe võidu ja 12 kaotusega kindlalt viimaseks jäänud Žalgiris pusis enamik mängust Barcelonaga kui võrdne võrdsega. Ent viimasel veerandajal, mis algas külaliste 49:48 eduseisul, läks võiduga koha veerandfinaalis kindlustanud Hispaania gigant oma teed.

Kohtumise resultatiivseimana viskas kõik neli teele saadetud kaugviset tabanud Barcelona Pau Ribas 14 punkti. Žalgirise parim oli 13 silmaga lätlasest mängujuht Kaspars Vecvagars.

Ääremängija Vene teenis korralikult mänguaega. Eestlane oli platsil 18 minutit ja 24 sekundit ning viskas neli punkti. Lisaks hankis mees kaks lauapalli, jagas sama palju korvisööte, tegi ühe vaheltlõike ja blokeeris ühe vastaste viske. Miinuspoolele tuleb kanda kaks pallikaotust.