Jaycee Carroll (palliga).Foto: CURTO DE LA TORRE
7. aprill 2016, 23:33

PÕNEV-PÕNEV EUROLIIGA | Valitsev tšempion Madridi Real midagi juhuse hooleks ei jätnud: Himkile tehti kindlalt säru!

Korvpalli Euroliigas peeti täna neli viimase vahegrupivooru kohtumist. F-grupis kindlustas edasipääsu veerandfinaali Madridi Real, kes alistas koduväljakul 83:70 Moskva oblasti Himki.

Pablo Laso hoolealused vajasid viimases voorus Venemaa tipptiimi vastu kindlasti võitu, et täna edasipääs kindlustada. Kaotuse korral polnuks kõik Reali enda kätes – play-off’ist oleks eemale jäädud juhul, kui konkurentidest Olympiacos võidab (mängib homme CSKAga) ning Barcelona (võitis Žalgirist) ja Bamberg (alistas Laboral Kutxa) kaotavad.

Et Real võitis, ollakse aga edasi. Võõrustajate resultatiivseimana kogus viskekahur Jaycee Carroll Himki korvi 23 punkti, sealhulgas tabas ta kaheksast kaugviskest viis. Mänguaega teenis Carroll 22 minutit ja 42. sekundit. Himki parim korvikütt oli 24 silmaga Tyrese Rice.

Teised täna peetud Euroliiga mängud:

Kaunase Žalgiris - FC Barcelona 59:66 (Barcelona kindlustas edasipääsu veerandfinaali)
Bambergi Brose Baskets - Vitoria Laboral Kutxa 89:69 (Kutxa veerandfinaali)
Istanbuli Anadolu Efes - Ateena Panathinaikos 91:86 (Panathinaikos veerandfinaalis)