NII SEE JUHTUS | Sport 09.04: Kirev päev jalgpallis, Markko Märtini suurepärane sõit, Schumacheri poeg (1)

Õhtuleht.ee, 9. aprill 2016, 23:48
Tallinna Levadia ja Infonet müttasid täna Kadrioru staadionil. Peale jäi Levadia LAURA OKS
Tere hommikust, kallid spordisõbrad! Nädalavahetuse avapäev on spordist pungil kui rikkuri rahakott. Näiteks mängitakse jalgpalli nii Eestis kui üle Euroopa, meie meistriliigas on täna vastamisi näiteks FC Levadia ja Infonet. Hoiame koos tänasel spordipäeval kätt pulsil!

23:37
SPORDISÕBER

Sellega tänaseks ka lõpetame! Kindlasti ühinege meiega juba homme, kui Leicester City unelmate tiitlijaht jätkub ning palju muud! Head ööd!

23:35
VÕRKPALL
23:30
Arda Turani reaktsioon on tänasele mängule väga sobilik (VINCENT WEST)
22:32

Hispaania jalgpalliliigas on poolel teel suurüllatus. Kümnendal kohal paiknev Real Sociedad on juhtimas pärast 45. minutit FC Barcelona vastu. Juhul, kui suurklubi peaks kaotama, muudaks see tabeliseisu palju põnevamaks.

Barcelona mängijad on väga üllatunud (VINCENT WEST)

19:56
19:20
KULTURISM
19:19

Kadrioru staadionil on poolaeg lõppenud Tallinna Levadia 1:0 eduseisult!

18:47

Kell 18:30 algas Kadrioru staadionil päeva viimane Eesti jalgpalliliiga kohtumine Tallinna Levadia ja Infoneti vahel. Praeguseks on mängitud 16. minutit ning Levadia juhib 1:0 Igor Morozovi väravast. Seejuures jättis Dmitri Kruglov kasutamata Infoneti penalti!

18:43
Ragnar Klavan peaga palli mängimas (JOHN MACDOUGALL)
18:18
VORMEL 1

Bernie Ecclestone on tulnud välja järgmise hullumeelse plaaniga - korraldada laupäeval kvalifikatsiooni asemel hoopis võidusõit

17:58
Nõmme Kalju peatreener täna selliseid emotsioone ilmselt ei valda. Kui ainult, siis imestades kuidas nii palju väravaid löödi (Stanislav Moshkov)
17:34

Ragnar Klavani koduklubi on enne teise poolaja algust 0:1 kaotusseisus. Bremeni Werderi värav tuli väga valusal ajal - avapoolaja lõpus 43. minutil

17:30
JALGPALLL
Arsene Wenger (IAN KINGTON)
17:26

Hiiu staadionil ei ole midagi ilusat, kui sa oled Narva Transi fänn. Kalju domineerib täielikult ning 69. minutil lööb viienda värava Ats Purje

17:09

Kalju lööb 53. minutil juba neljanda värava. Seekord on autoriks Erik Listman

17:09
Stephen Curry (Kyle Terada)

16:49

Enne poolaja lõppu lööb Kalju veel ühe värava ning pärast 45. minutit on seis Nõmme Kalju kasuks 3:0. Täielik domineerimine!

16:25

SEE käis kähku! 20. minutil viib Damiano Quintieri Nõmme Kalju 1:0 juhtima ning veel neli minutit hiljem lööb Artjom Dmitrijev kiirrünnakust Kalju teise värava!

16:04
Hindrek Pärg
Zlatan Ibrahimovic (John Sibley)
16:02

Jätkame ikka jalgpalli lainel. Kell 16 pandi pall mängu Hiiu staadionil, kus Nõmme Kalju võtab vastu Narva Transi! Hoiame mängu käiguga teid ikka kursis!

15:29
Paidel oli täna rõõmustamiseks väga palju põhjust (Aldo Luud)
14:56

Eesti jalgpallikoondise kapteni Ragnar Klavani leivaisa Augsburg kohtub Saksamaa kõrgliigas kell 16.30 Bremeni Werderiga. Enne kohtumist on Augsburg 16. kohal ehk flirtimas liigast väljalangemisega. Bremen on 15. positsioonil.

Ragnar Klavan (valges). (CHRISTOF STACHE)

12:16

Eesti jalgpalli meistriliigas peetakse täna neli mängu. Kell 13 algavates mängudes kohtuvad Pärnu Linnameeskond ja Tartu Tammeka ning Rakvere ja Paide Linnameeskond. Peaks Tammeka suvepealinlased alistama, ollakse kogutud 14 punkti ehk sama palju kui liider Infonet, kes kohtub kell 18.30 7. vooru keskses mängus Levadiaga. Lisaks mängivad Nõmme Kalju ja Narva Trans (kell 16).

Tartu Tammeka mängijad (valges). (Aldo Luud)
11:58
Jose Mourinho.  (John Marsh)

11:30
SAALIHOKI

Saalihoki Eesti meistrivõistlustel peetakse täna kolmas finaalkohtumine, kus võib selguda 2016. aasta Eesti meistermeeskond. Õhtuleht teeb kell 17 algavast kohtumisest otseülekande.

10:58
AUTORALLI
Markko Märtin.  (LIIS TREIMANN)
10:34
10:33

Olete kunagi mõelnud, millised on kõige jaburamad jalgpallis löödud omaväravad? Enam ei pea te mõtisklema, vaid nüüd tuleb ära vaadata alltoodud video, kus on naljakaid tabamusi valesse väravasse rohkem kui rubla eest!

10:08
KÜMNEVÕISTLUS
Karl Robert Saluri. (LIIS TREIMANN)
09:49
Dortmund on viigistanud: seis on 1:1! (PATRIK STOLLARZ)
09:22

NBAs peeti möödunud ööl kümme mängu. Kui mitme põhimeheta San Antonio Spurs kaotas, Detroit Pistons kindlustas play-off koha, siis Los Angeles Clippers alistas võõrsil lisaajal 102:99 Utah Jazzi. Võidu tõi see Jamal Crawfordi, keda peetakse liiga ajaloo parimaks vahetusmeheks, vise.