Tallinna Levadia ja Infonet müttasid täna Kadrioru staadionil. Peale jäi LevadiaFoto: LAURA OKS
9. aprill 2016, 23:48

NII SEE JUHTUS | Sport 09.04: Kirev päev jalgpallis, Markko Märtini suurepärane sõit, Schumacheri poeg (1)

Tere hommikust, kallid spordisõbrad! Nädalavahetuse avapäev on spordist pungil kui rikkuri rahakott. Näiteks mängitakse jalgpalli nii Eestis kui üle Euroopa, meie meistriliigas on täna vastamisi näiteks FC Levadia ja Infonet. Hoiame koos tänasel spordipäeval kätt pulsil!
23:37
SPORDISÕBER

Sellega tänaseks ka lõpetame! Kindlasti ühinege meiega juba homme, kui Leicester City unelmate tiitlijaht jätkub ning palju muud! Head ööd!

23:35
VÕRKPALL
23:30
Arda Turani reaktsioon on tänasele mängule väga sobilik (VINCENT WEST)
22:32

Hispaania jalgpalliliigas on poolel teel suurüllatus. Kümnendal kohal paiknev Real Sociedad on juhtimas pärast 45. minutit FC Barcelona vastu. Juhul, kui suurklubi peaks kaotama, muudaks see tabeliseisu palju põnevamaks.

Barcelona mängijad on väga üllatunud (VINCENT WEST)
22:01
21:25
Mihkel Aksalu hoidis oma värava täna puhtana (Stanislav Moshkov)
20:21
Levadia oli täna Infonetist parem
19:59
KERGEJÕUSTIK

Palju õnne kergejõustiklasele Maicel Uibole! Ta tegi abieluettepaneku oma tüdruksõbrale, kes nõustus!

19:56
19:20
KULTURISM
19:19

Kadrioru staadionil on poolaeg lõppenud Tallinna Levadia 1:0 eduseisult!

18:47

Kell 18:30 algas Kadrioru staadionil päeva viimane Eesti jalgpalliliiga kohtumine Tallinna Levadia ja Infoneti vahel. Praeguseks on mängitud 16. minutit ning Levadia juhib 1:0 Igor Morozovi väravast. Seejuures jättis Dmitri Kruglov kasutamata Infoneti penalti!

18:43
Ragnar Klavan peaga palli mängimas (JOHN MACDOUGALL)
18:18
VORMEL 1

Bernie Ecclestone on tulnud välja järgmise hullumeelse plaaniga - korraldada laupäeval kvalifikatsiooni asemel hoopis võidusõit

17:58
Nõmme Kalju peatreener täna selliseid emotsioone ilmselt ei valda. Kui ainult, siis imestades kuidas nii palju väravaid löödi (Stanislav Moshkov)
17:34

Ragnar Klavani koduklubi on enne teise poolaja algust 0:1 kaotusseisus. Bremeni Werderi värav tuli väga valusal ajal - avapoolaja lõpus 43. minutil

17:30
JALGPALLL
Arsene Wenger (IAN KINGTON)
17:26

Hiiu staadionil ei ole midagi ilusat, kui sa oled Narva Transi fänn. Kalju domineerib täielikult ning 69. minutil lööb viienda värava Ats Purje