Cristiano RonaldoFoto: PIERRE-PHILIPPE MARCOU
9. aprill 2016, 21:54

FANTASTILINE! Ronaldo püstitas Reali võidumängus võimsa rekordi (2)

Nädala sees Meistrite liigas valusa 0:2 kaotuse saanud Madridi Real alistas täna Hispaania liigas 4:0 Eibari. Võidumängus jõudis võimsa tähiseni ka Cristiano Ronaldo.

Kõik väravad löödi esimesel poolajal. James Rodriguez avas skoori juba 5. minutil. Lucas Vasques oli täpne 18. ning Ronaldo jõudis väravani kõigest minut hiljem. Jese lõi Reali neljanda 39. minutil Ronaldo söödust.

Mängu tippsündmuseks oli siiski Ronaldo värav, sest portugallasest sai ainus jalgpallur, kes on on Hispaania meistriliigas löönud kuuel hooajal vähemalt 30 väravat. Igatahes on see võimas tähis.

Võiduga säilitas Real kolmanda koha, sest Madridi Atletico sai 3:1 võidu. Realil on koos 72 punkti, Atleticol 73. Tabelit juhib 76 punktiga FC Barcelona, kes kohtub laupäeva õhtul Real Sociedadiga.