Barcelona palluri Arda Turani reaktsioon võtab tänase kataloonide esituse suurepäraselt kokku. Foto: VINCENT WEST
9. aprill 2016, 23:25

VIDEO | KISUB PÕNEVAKS! Barcelona kaotas jälle ning jätab Madridi klubidele suure võimaluse (2)

Hispaania jalgpalliliigas sündis laupäeva õhtul suurüllatus, kui riigi suurklubi FC Barcelona kaotas Real Sociedadile 1:0, mis teeb tabeliseisu vägagi intrigeerivaks.

Kohtumise ainukese värava lõi Mikel Oiarzabal mängu viiendal minutil. Ülejäänud mängu Barcelona üritas, mis ta üritas, aga sihile ei jõudnud. Väga hea partii tegi võõrustajate väravavaht Geronimo Rulli.

Tema ees olnud Sociedadi kaitseliin tegi ka suurepärase töö, sest suutsid eduseisu hoida 85. minutit. Ka tuleb ära märkida kohtuniku väga küsitletav vile.

Barcelona eelmise laupäeva kaotus Madridi Realile ning tänane alla jäämine jätab Hispaania meistriliigas kõik väga lahtiseks.

Katalaanidel on kuus vooru enne hooaja lõppu 32 mängust 76 punkti, Madridi Atletico on nendest maas kõigest kolme punktiga. Madridi Realil on koos 72 punkti, seega kõik on veel vägagi võimalik. Täna Barcelona alistanud Real Sociedad on üheksas 41 punktiga.