Ronaldo vedas Reali poolfinaaliFoto: Juan Medina
13. aprill 2016, 01:00

NII SEE JUHTUS | Sport 12.04: Ronaldo kübaratrikk, Kanepi pommuudis, Sillamäe Kalev võidukas (2)

Tänane spordipäev keskendub eelkõige jalgpallile - kell 18 näeme Õhtulehe eetris Evald Tipneri karikavõistluste veerandfinaalkohtumist Sillamäe Kalevi ja Nõmme Kalju vahel, kell 21.45 on aga juba põnevad Meistrite liiga kohtumised! Loomulikult tehakse muudki spordimaailmas, nii et ole meiega!
01:00
SPORDISÕBER

Sellega tänaseks ka lõpetame! Kindlasti ühinege meiega homme, kui peetakse Meistrite liiga teised kaks veerandfinaalmängu ning palju muud! Head ööd!

00:56
Manuel Pellegrini on üks rõõmus mees pärast võitu (OLI SCARFF)
00:34
00:33
00:14

Siin on meie kokkuvõte Manchester City ja PSG vahelisest kohtumisest!

Joe Hart tänamas fänne pärast mängu (OLI SCARFF)
23:56
Ronaldol on mida tähistada küll. (Juan Medina)
23:54
23:38

KOHTUMISED ON LÕPPENUD! City ja Real pääsevad edasi poolfinaalidesse!

23:36

Praegu käivad lisaminutid! Viimased hetked Wolfsburgil ja PSGl päästa enda Meistrite liiga hooajad!

23:30

Jälle võetakse PSG värav ära, aga jälle teeb joonekohtunik õige otsuse. Zlatan oli tõesti suluseisus!

23:28

Vot selline oli Ronaldo kolmas värav! Milline iludus!

23:25

Benzema on lähedal, et lüüa Reali neljas, aga Wolfsburgi väravavaht teeb suurepärase tõrje!

Karim Benzema (PIERRE-PHILIPPE MARCOU)
23:21

VÄRAV! Manchester City loeb paar sekundit hiljem värava Inglismaal ning läheb mängu 1:0 juhtima! Kahe mängu kokkuvõttes juhib City 3:2. Pariisi klubil on vaja juba kahte väravat!

23:20

VÄRAV! Ronaldo lööb oma kolmanda ning viib Madridi Reali 3:0 juhtima!!! Tundub, et Hispaania klubi on liikumas edasi poolfinaali!

23:10

Madridi Real lööb peaaegu värava! Peaga tehtud löök põrkab postist väravajoone peale, aga kohtunik otsajoone peal ütleb, et pall ei läinud väravasse! Reali mängijatele see üldse ei meeldi! Telepildist on raske aru saada, aga tundub, et kohtunik(ud) tegid õige otsuse!

23:08

Juhul, kui City kaotab ja edasi ei pääse, peab tõsiselt enda otsa vaatama Aguero, kes eksis esimesel poolajal penaltiga.

23:06

Pool tundi on mõlemas kohtumises jäänud. Madridi Reali ja Wolfsburg on kahe mängu kokkuvõttes viigis 2:2 ja meid ootaks lisaaeg vihmases Hispaania linnas.

Manchester City ja PSG mängus on seis 0:0. Praegu saaks võõrsil löödud väravatega edasi Manchester City!

22:58

PSG lööb palli väravasse, kuid õnneks/kahjuks on Cavani suluseisus! City pääseb, aga Pariisi klubi on poolaja alguses saanud hea surve peale!