Nõmme Kalju - Sillamäe Kalev.Foto: LAURA OKS
Evald Tipneri karikas
12. aprill 2016, 20:00

JÄRELEVAADATAV | Nõmme Kalju kaotas Sillamäe Kalevile ja karikat see aasta ei võida (2)

Evald Tipneri nimelised karikavõistlused jalgpallis jätkuvad pärast pikka ja kõledat talvepausi veerandfinaalidega täna ja homme. Tänase õhtu keskses mängus võõrustas Sillamäe Kalev karikakaitsjat Nõmme Kaljut. Pall pannakse mängu kell 18.

Kohtumisest väljus võitjana Sillamäe Kalev tulemusega 1:0. Mängu ainsa värava lõi Maksim Lipin 18. minutil. Sillamäe liigub võiduga edasi poolfinaali ning säilitab võimaluse kvalifitseeruda Euroopa liiga 1. eelringi. Nõmme Kalju sõidab aga tühjade kätega koju ning järgmine karikavõit peab ootama vähemalt 2017. aasta kevadeni.

Meeskonnad on tänavu juba korra kohtunud. Premium liiga avavoorus (05.03.) mängisid Sillamäe ja Kalju Hiiu staadionil ning kohtumise võitis Nõmme meeskond tulemusega 2:0. Kohtumist kommenteeris Mart Treial.