Deniss Tjapkin valmistub Erik Listmanni reit tätoveerima.Foto: Aldo Luud
Evald Tipneri karikas
13. aprill 2016, 10:48

12 KAADRIT | Sillamäe eurounistus elab, karikakaitsja langes

Sillamäe Kalevi unistus Euroopa liigast elab, sest eile õhtul alistati Evald Tipneri karikavõistluste veerandfinaalis 1:0 karikakaitsja Nõmme Kalju. Mängu ainsa värava lõi 18. minutil Maksim Lipin.

Õhtuleht vaatab mängule tagasi fotograaf Aldo Luua parimate fotojäädvustuste kaudu. Õhtuleht tegi kohtumisest otseülekande, mis on järelevaadatav siin. Kes vaadata ei soovi, saab mängu võtmehetki lugeda siit.

TÜHILASK: Igor Dudarevi (nr 33) sööduliigutus on küll eeskujulik, ent nahkkera on ammu mujale veerenud. Foto: Aldo Luud
Vaat see on jalgpall teisel korrusel. Osades Artjom Dmitrijev (nr 8) ja Deniss Malov (nr 14). Foto: Aldo Luud
Kalju paremäär Erik Listmann venitab end nii, kuis füüsikaseadused lubavad, ent ümber Aleksandrs Solovjovsi tal väänduda ei õnnestu. Foto: Aldo Luud
Maksim Lipin (keskel) viis äsja Sillamäe Kalevi 1:0 juhtima. Emotsioon on siiras, ehkki tol momendil ei tea keegi, et see ongi võiduvärav. Foto: Aldo Luud
RÕÕMUKARUSSELL: Aleksandrs Solovjovs on Maksim Lipini oma haardesse püüdnud. Nüüd saavad mehed kahekesi vaimustusest keerelda. Foto: Aldo Luud
Deniss Tjapkin valmistub Erik Listmanni reit tätoveerima. Foto: Aldo Luud
Artjom Dmitrjev on siruli, Deniss Tjapkin (nr 18) ei tea asjast midagi, kuid Erik Listmannil on olukorrast oma nägemus olemas. Foto: Aldo Luud
"Olge hea, viige see langenu minema. Me üritame siin jalgpalli mängida." Foto: Aldo Luud
Deniss Tjapkin kappab mööda platsi seitsme penikoorma saabastega ringi. Seda meest annab kinni püüda. Foto: Aldo Luud
"Mine, mine, ära karda!" Mihhail Starodubtsev julgustab Kassim Aidarat trahvikasti kõige laiema lehega maadlema. Foto: Aldo Luud
KAKS PALLI MÄNGUS? Üks nahkkera on pildi paremas servas, kuid Robert Kirss (keskel mustas) on veendunud, et mänguvahend lendab Mihhail Starodubtsevi suunas. Foto: Aldo Luud
NELI VAPRAT: Need härrased ei pidanud paljuks teisipäeva õhtul Sillamäele oma lemmikuid toetama sõita. Foto: Aldo Luud