Käsipall

Serviti juhendaja Musting: laatsaret paraneb, anname Minskile lahingu 

Ville Arike, 14. aprill 2016 16:58
Kalmer Musting.Foto: STANISLAV MOSHKOV
Põlva Serviti käsipallimeeskond võõrustab nädalavahetusel Balti liiga finaalturniiri. Mõne nädala eest oli palju mängijaid laatsaretis, kuidas on lood nüüd?

"Nii nagu lootsin, on olukord läinud oluliselt paremaks," alustas Musting. "Ardo Puna ja Andrei Ternovõi on rivis tagasi. Viimase päevani jääb lahtiseks Roman Aizatullovi osalemine, kuid seis on kahtlane ja pigem ta Balti liiga mängudes osaleda ei saa."

Serviti lootsi sõnul on 15 mängijat rivis, tehtud on nii üldkehalist kui ka pallitrenni ning meeskonna seis muutub iga päevaga paremaks. Poolfinaalivastane on tugev Minski SKA, kuid kodupubliku ees antakse valgevenelastele lahing.

"SKA on materjali poolest võimsam, kuid kindlasti saab nendega mängida. Eriti ühes kohtumises tuleb proovida oma võimalus ära kasutada, seerias oleks meie võimalused väikesed. SKA mängis äsja koduliigas Bresti meeskonnaga ja kaotas 31:36. Et Bresti abitreener on kunagi meil mänginud Igor Rapovet, on meil seal oma mees olemas ja SKA kohta kogu vajalik info käes," kiitis Musting.

Samal teemal

16.04.2016
Balti liiga tiitlikaitsja surus Põlva Serviti pronksimatšile + GALERII

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee