Võrkpall

Nõlvak-Tiisaar pääsesid juba elu kolmandal MK-etapil otse põhiturniirile (2)

Toimetas Viljar Voog, 15. aprill 2016, 09:52
Mart Tiisaar ja Kusti NõlvakFoto: Stanislav Moškov
Kusti Nõlvak ja Mart Tiisaar teenisid rannavõrkpalli järgmisele MK-etapile Sotšis wild cardi ning pääsesid juba oma karjääri kolmandal turniiril - esimesel kahel kaotati kvalifikatsiooni avaringis - otse põhitabelisse.

"Täiesti ulme, mis üllatus. Tegime avalduse põhiturniirile saamiseks kui veel registreerijaid Sotšisse üpris vähe oli, kuid kui registreerimise viimasel päeval nägime ülesandjate hulka, teadsime, et peame ilmselt samamoodi reservist kvalifikatsiooni kohta ootama jääma nagu viimati Kataris, kus saime osalemiseks kinnituse viis päeva enne turniiri algust," oli Tiisaar emotsionaalne. "Uudis, et meid on kostitatud wild cardiga, tuli metsiku üllatusena ning see on meile tohutu võit, et saame suurel turniiril mängida vähemalt kolm tugevat mängu."

Samal teemal

Selle võrkpallihooaja eel saaliketsid varna riputanud ja rannavollele keskendunud Nõlvak-Tiisaar on seni osalenud kahel MK-etapil. Nii Iraanis kui Kataris kaotati kohe kvalifikatsiooni avaringis, ent viimases saadi vähemalt karjääri esimene geimivõit.

Nõlvak räägib sülle kukkunud õnnest: "Läheme parajalt varakult Sotši kohale ja teeme enne turniiri algust seal ka treeninglaagri, et harjutada koos Rivo Vesiku ja tema treenitava Venemaa paariga Stoyanovskiy-Yarzutkin. Suure tõenäosusega liituvad meiega ka Kristo Kollo ja Karl Jaani. Seega on võistlusteks ettevalmistus senisest põhjalikum. Kuigi vastased on põhiturniiril tugevamad, on sisimas soov võtta oma esimene suurturniiri mänguvõit, seda ka püüdma lähme."

Sotši MK etapp saab alguse 3. mail, Nõlvak-Tiisaar alustavad olümpialinnas laagrit juba 23. aprillil.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee