FC Flora kriis jätkub - tiitlikaitsja jäi viiendat mängu järjest võiduta

Toimetas Ott Järvela, 16. aprill 2016, 14:57
Tiitlikaitsja FC Flora on tänavu suutnud kaheksast mängust koguda vaid kaks võitu.Foto: LAURA OKS
Jalgpalli Eesti meistrivõistluste kõrgliiga 8. voorus ei suutnud tiitlikaitsja FC Flora viiendat mängu järjest võita, kui võõrsil tehti Paide Linnameeskonnaga 1:1 viik.

Flora jäi 19. minutil kaotusseisu, kui Paide ründaja Vjatšeslav Zahovaiko realiseeris penalti. 25. minutil teenis Paide mängija Martin Ustaal punase kaardi ja 30. minutil lõi Maksim Gussev 1:1, ent edasise tunni jooksul Flora vaatamata arvulisele ülekaalule võiduväravat lüüa ei suutnud.

Flora on nüüd kaheksa vooruga kogunud vaid kaks võitu (lisaks viis viiki ja üks kaotus) ning 11 punkti, millega jäädakse tabeliliidrist Nõmme Kaljust juba 8 punkti kaugusele.

Teises tänases praeguseks lõppenud mängus alistas Tallinna Infonet 4:1 Rakvere Tarva. Kell 16 kohtuvad Sillamäe Kalev - Tallinna Levadia ja kell 19 Narva Trans - Pärnu Linnameeskond.

20. aprill 2016, 06:00
Milline jalg on Eesti vutiliiga kõige väärtuslikum? Kalju kaitsja vägevalt vinditav vasak!
19. aprill 2016, 15:03
Mis on Flora hädade põhjus? Eksperdid: mäng pole veenev, kuid kriisist ei saa rääkida
16. aprill 2016, 14:19