Vene ja Žalgiris noppisid Leedus järjekordse võidu

Toimetas Ville Arike, 20. aprill 2016, 20:58
Siim-Sander Vene tabas kõik neli viset.Foto: zalgiris.lt
Leedu korvpalliliigas kindlustas Kaunase Žalgiris juba paar vooru tagasi põhiturniiri esikoha, kuid sellest hoolimata ei võeta pöördeid maha.

Liigatabeli kolmanda meeskonnna Prienai Vytautase vastu mindi kodusaalis juba poolajaks juhtima 59:31 ja mäng võideti 96:80. 16 minutit mänguaewga saanud Siim-Sander Vene tabas kõik neli viset ning kogus 9 punkti ja 4 lauapalli.

Žalgirisel on enne põhiturniiri viimast mängu 32 võitu ja 3 kaotust, Vilniuse Lietuvos rytas jääb maha viie võiduga. Prienail on kolmandana kõigest 19 võitu.

29. aprill 2016, 19:53
VÕIMAS! Jankunase hiilgemäng tõi Žalgirisele järjekordse võidu play-off'is, Vene mänguaeg kasin
21. aprill 2016, 14:56
GRAAFIK | Meenuta ja võrdle Eesti korvpalli meistriliiga klubide eelmise 8 hooaja tulemusi