Liverpooli juhendaja Jürgen Kloppi olek räägib iseenda eest.Foto: Reuters / Scanpix
20. aprill 2016, 23:50

Liverpool nüpeldas kodulinna derbis Evertoni

Inglismaa jalgpalliliiga tänaseks keskseks mänguks oli Liverpooli derbi, kus samanimeline klubi alistas Evertoni koguni 4:0.

Jürgen Kloppi hoolealused läksid esimese poolaja lõpus Divock Origi ja Mamadou Sakho väravatest juhtima, pärast vaheaega duubeldasid edu Daniel Sturridge ja Philippe Coutinho.

Manchester United oli Crystal Palace'ist üle 2:0 (4. ov Delaney, 55. Darmian) ning West Ham Watfordist 3:1 (kaks väravat lõi Mark Noble, mõlemad penaltist).

Unitedil on nüüd 34 mängust 59 punkti ja 5. koht, West Hamil 56 ja 6. ning ühe kohtumise vähem pidanud Liverpoolil 54 ja 7. positsioon. Esineliku moodustavad Leicester 73 (34), Tottenham 68 (34), Manchester City 61 (34) ja Arsenal 60 (33) punktiga.