Rakvere Tarvas alistas 85:82 Rapla ja vähendas kaotusseisu 1:2-le. Veerandfinaalseeria jätkub esmaspäeval Rakveres.Foto: Alar Truu
21. aprill 2016, 23:58

NII SEE JUHTUS | Kangerti võimas võit, Pärnu langes, Tarvas jäi ellu!

21. aprill 2016 on Eesti spordis eelkõige korvpalli päralt, sest selguda võib koguni kolm Eesti meistrivõistluste poolfinalisti - võidu korral jõuavad nelja parema sekka Rapla, TLÜ/Kalev ja Tartu Rock. Lisaks stardib Argentiina ralli ning tuliseid arenguid pakub meldooniumi-skandaal.
23:58
HEAD ÖÖD

Sellega on tänane äge spordipäev lõppenud. Aitäh kaasa elamast, uued uudised juba homsel kuupäeval!

23:57
23:38

Inglismaa meistrisarjas alistas Arsenal West Bromwichi Alexis Sanchezi esimese poolaja väravatest 2:0 ja tõusis 3. kohale.

Tabelitipp (34 mängust): Leicester 73 punkti, Tottenham 68, Arsenal 63, Manchester City 61, Manchester United 59, West Ham 56, Liverpool (üks mäng varuks) 54.

22:44
22:32

Euroliigas jätkub ühes veerandfinaalis veel heitlus ning 1:2 taga olev Lokomotiv-Kuban tahab seeria Krasnodari tagasi viia.

KÄSIPALL

Põlva Serviti alistas meistriliiga teises poolfinaalmängus võõrsil Viimsi 36:30, juhib seeriat 2:0 ja vajab finaali pääsemiseks veel üht võitu.

20:59

Rakvere Tarvas alistas Rapla 85:82 ja vähendas kaotusseisu 1:2le. Veerandfinaalseeria jätkub esmaspäeval Rakveres. Pärnu kaotas lisaajal 87:88 TLÜ/Kalevile, kes rühkis võitudega 3:1 poolfinaali, kus kohtub Tartu Rockiga, kes alistas 107:73 TTÜ ja võitis veerandfinaali 3:0.

20:45

Rock - TTÜ 107:73. Mäng on lõppenud, Evaldas Žabas viskas hooaja rekordiks 42 punkti ja Rock on esimesena poolfinaalis!

20:42

Pärnu - TLÜ 71:71, tuleb lisaaeg! Pärnu alustas 8 sekundit enne lõppu oma korvi alt seisul 68:71 rünnakut, Silver Leppik mängiti nurgas viskele ja vanameister oli täpne!

20:29
HENRY RULL, RAPLA

Rakvere Tarvas on hädas vigadega. Kui korvialune jõud David Haughton langes viie veaga välja juba kolmandal veerandajal, siis Brandis Raley-Rossil ja Mario Paistel on kirjas neli viga. Ent Sõber neid välja ei vaheta.

20:25

Rapla - Tarvas 64:63, kolmas veerand läbi. Viimase kümne minuti hakul on seis Raplas pinev. Kohalik korvpallimeeskond juhib punktiga, ehkki oli ühel hetkel ka üheksaga ees. Kas Rapla pääseb nelja parema hulka või mitte, selgub juba järgmise umbes-täpselt 20 minuti jooksul.