Koos Martin Jõgiga rõõmustavad Kaarel Kiidron ja Tristan Koskor.Foto: Martin Šmutov
23. aprill 2016, 11:35

12 KAADRIT | Organiseeritud Tammeka röövis vägeva võitlusega Levadialt võidu

Jalgpalli Eesti meistrivõistluste üheksandas voorus mängis Tartu Tammeka võõrsil Tallinna Levadiaga 1:1 viiki. Luc Landry Tabi Manga 28. minuti väravale vastas 81. minutil Martin Jõgi. Õhtulehe kokkuvõte mängust läbi 12 kaadri.
Kohtumise algust domineeris Levadia ning Alan Gatagovi peatamiseks pidi Tammeka rakendama suuri jõude. Foto: Martin Šmutov
Kohtunik Dmitri Kulikov - esimene kõrgliigas vilistav endine Eesti koondislane - hoiatab Tammeka keskkaitsjat Jürgen Lorenzit. Foto: Martin Šmutov
Levadia asub 1:0 juhtima. Tammeka väravavaht Karl Johan Pechter proovib pantrihüppega palli päästa, aga vahel ei piisa isegi pantrist. Foto: Martin Šmutov
Võitlemas on Levadia kamerunlasest vasakkaitsja Gando ja Tammeka põlvakast keskkaitsja Kaarel Kiidron. Foto: Martin Šmutov
Tammeka vasakäär Kevin Rääbis oli terve kohtumise jooksul aktiivne ja valmistas Levadiale probleeme. Foto: Martin Šmutov
PUNANE NR 1! 69. minutil teenis Maksim Podholjuzin teise kollase kaardi ja Levadia jäi vähemusse. Foto: Martin Šmutov
PUNANE NR 2! 80. minutil jäi vähemusse ka Tammeka, kui kohtunik Kulikov eemaldas teise kollasega väljakult Tauno Tekko. Foto: Martin Šmutov
Vaid minut pärast kümnekesi jäämist Tammeka viigistas, kui Kevin Rääbis tegi hea eeltöö ning leidis üles Martin Jõgi, kes kõmmutas postipõrkest 1:1. Foto: Martin Šmutov
Kevadise muru peal on libistamine päris valus värk, aga Levadiale löödud viigivärava puhul võib küll! Foto: Martin Šmutov
Koos Martin Jõgiga rõõmustavad Kaarel Kiidron ja Tristan Koskor. Foto: Martin Šmutov
Lõpuminutitel nägi platsil võitluslikku ja mõlemapoolsete võimalustega mängu, aga väravaid rohkem ei löödud ning mäng lõppes 1:1 viigiga. Foto: Martin Šmutov