Siim-Sander VeneFoto: Zalgiris.lt
23. aprill 2016, 19:04

Siim-Sander Vene ja Kaunase Žalgiris kaotasid Balti liiga võitjale

Eesti korvpallikoondislase Siim-Sander Vene kaotas täna Leedu liiga põhihooaja viimases mängus Balti liiga finaalis Tartu Rocki seljatanud Šiauliaile 79:82.

Avaveerandi 22:26 võitnud Šiauliai juhtis poolajaks 40:37. Kolmandal veerandil hoiti oma edu ning enne viimast kümmet minutit näitas tabloo Šiauliai 61:54 eduseisu. Viimasel perioodil suutsid külalised Žalgirist ohutus kauguses hoida ning nad said kirja võidu.

Siim-Sander Vene pääses platsile 14,5 minutiks. Selle ajaga ei teinud ta väljakult mitte ühtegi viset, kuid kogus vabaviskest ühe punkti. Samuti jäi ta kontole kaks lauapalli ja kolm resultatiivset söötu. Lisaks tehti tema vastu kaks viga ning efektiivsuse näitaja oli 7.

Võitjate resultatiivseimad olid 17 punktiga David Dudzinkis ja Rokas Giedraitis. Žalgirise kasuks viskas Edgaras Ulanovas samuti 17 silma.

Eestlase koduklubi lõpetas põhihooaja 32 võidu ja nelja kaotusega ning neile tuleb esimeses ringis vastu Pieno žvaigždės.