Madridi Real tuli Ronaldota 0:2 kaotusseisust välja ja sai väga vajaliku võidu (1)

Toimetas Hindrek Pärg, 23. aprill 2016, 20:15
Madridi Reali mängijad tähistamas CURTO DE LA TORRE
Hispaania jalgpalliliiga tiitlit jahtiv Madridi Real oli täna kaotusele lähedale, kuid ilma Cristiano Ronaldota tuldi 0:2 kaotusseisust välja ja saadi väga vajalik 3:2 võit Rayo Vallecano üle.

Koduväljakul mänginud Rayo Vallecano läks kohtumist juba 7. minutil juhtima ning 14. minutiks oli nende eduseis 2:0. Siiski jõudis Real esimene kord sihile Gareth Bale mängu 35. minutil ning poolaeg lõppes koduperemeeste 2:1 eduseisul.

Teisel poolajal tegi Real vastaste väravale turmtuld, mis kandis lõpuks edu 52. minutil, kui Karim Benzema asemel väljakule tulnud Lucas Vazquez lõi viigivärava.

Gareth Bale lõi reali võiduvärava 81. minutil, päästes Realile hädavajalikud kolm punkti.

Enne Madridi Atletico ja Barcelona nädalavahetuse mänge tõusis Madridi Real liiga liidriks 81 punktiga 35 mängust. Atleticol ja Barcelonal on 79 punkti ühe vähem peetud mänguga.

29. aprill 2016, 14:28
Cristiano Ronaldo ema avaldas, millises klubis näeks ta poja karjääri lõppu kõige meelsamini
26. aprill 2016, 15:00
MANCHESTER VÄRISEGU: Cristiano Ronaldo on valmis City vastu mängima!
26. aprill 2016, 06:00
Ronaldoga või Ronaldota - selles on küsimus!
25. aprill 2016, 21:15
RONALDO SIISKI HOMME PLATSIL? Zidane: proovime!