Manchester United'i mängijate rõõm on üüratuFoto: BEN STANSALL
23. aprill 2016, 21:58

VIDEO | ManU alistas FA karika poolfinaalis Evertoni kolmanda lisaminuti väravast

Inglismaa jalgpalliklubi Manchester United alistas Inglismaa karika poolfinaalis dramaatilises mängus 2:1 Evertoni ja jõudis finaali esimest korda pärast 2007. aastat.

Manchesteri klubi asus kohtumist juhtima mängu 34. minutil Marouane Fellaini väravast, kuid Everton jõudis viigini 75. minutil, mil Chris Smalling lõi õnnetu omavärava.

Siiski ei läinud mäng lisaajale, sest kolmandal lisaminutil lõi Anthony Martial United'i võiduvärava.

United'ile tuleb finaalis vastu kas Crystal Palace või Watford, kes peavad oma poolfinaali Wembley staadionil homme õhtul.

United jõudis viimati FA karikafinaali 2007. aastal, mil poolfinaalis alistati Watford. Finaalis jäädi lisaajal Didier Drogba väravast 0:1 alla Londoni Chelseale.