Õhtulehe videointervjuu Paide Linnameeskonna väravavahi Kert KütigaVideo: Laura Oks
23. aprill 2016, 22:11

ÕHTULEHE VIDEO | Paide puurivaht Kert Kütt: tegime palju praaki

Jalgpalli Eesti meistrivõistluste üheksandas voorus kaotas Paide Linnameeskond võõrsil 0:1 Nõmme Kaljule, kuigi mängis pea terve teise poolaja arvulises ülekaalus.

Paide väravavaht Kert Kütt: "Eks meil oli palju praaki. Tegime sööduvigu, mida eelmistes mängudes oleme vältinud. Me ei suutnud arvulises ülekaalus olles vastasele survet peale panna. Pigem mängisime paremini 11 mehe vastu, teine poolaeg ei õnnestunud üldse.

Paraku otsustas matši üks standardolukord, mis oli täiesti lubamatu. Teadsime, et Kalju lööb enamiku väravaid sealt ja et Sidorenkovi tsenderdused on väga ohtlikud, aga ikkagi sama valemiga nad selle mängu võitsid."

Vaata videost, mida ütles Kütt Sidorenkovi nurgalöökide kohta väravavahi vaatevinklist.