Leicesteri mängijad tähistamas väravat!Foto: Jason Cairnduff
24. aprill 2016, 23:04

NII SEE JUHTUS | Sport 24.04: Leicesteri unelmate hooaeg, võrkpalli finaalseeria

Tere, kallis spordisõber! Mis ootab meid täna? Ott Tänak jätkab Argentiina MM-rallit, vormelipiloot Ralf Aron on võistlustules Ungaris, suvepealinnas peetakse võrkpalliliiga kolmas finaal Pärnu ja Selveri vahel ning käsipallur Dener Jaanimaa koduklubi THW Kiel mängib Meistrite liiga veerandfinaalis Barcelonaga. Seega on võistluseid rohkem kui rubla eest, kuid ärge muretsege: Õhtuleht hoiab kõigel silma peal!
23:04
SPORDISÕBER

Sellega lõpetame ka tänase spordipäeva! Ühinege meiega juba homme! Head õhtut!

KÄSIPALL

OHOO! Eesti käsipallur Dener Jaanimaa on käsipalli Meistrite liiga veerandfinaali avamängus visanud hirmkõva Barcelona vastu kaks väravat ning kindel autsaider Kiel juhib 16:12!

21:01

Henri Anier istus täna 90. minutit pingil, kui tema koduklubi Dundee United kaotas Šotimaa jalgpalliliigas 1:3 Hamilton Academicale.

Võitjad lõid väravad 12., 52. ja 73. minutil. Dundee auvärava lõi 89. minutil Simon Murray.

Dundee United on jätkuvalt tabeli kõige madalamal astmel 24 punktiga 34 kohtumisest.

Henri Anier (Dundee United)
20:57
AUTO-MOTO
Ott Tänak Argentiina MM-rallil (DIEGO LIMA)
20:54
Crystal Palace'i võiduvärava autor tähistab! (Eddie Keogh)
20:08
Leicester City mängijate rõõm on üüratu (Darren Staples)
19:44

Mängupilti vaadates ei tundu küll, et Leicester on 3:0 ees. Just nemad ründavad ning on omanud kaks-kolm väga head võimalust! Swansea on täiesti maha murtud!

19:40

Siin on Leicesteri kolmas värav, Ulloa teine!

19:32

VÄRAV! VÄRAV! VÄRAV! Leicester lööb kolmanda! Oii, kui palju õnne oli neil, aga see ei loe! Võib vist juba väita, et nad lähevad kaheksa punktiga juhtima!

19:30

Leicesteris on mängida jäänud 30. minutit ning kodumeeskond juhib veel 2:0!

19:28
Shawn King oli täna lauas kuningas! (Alar Truu)
19:12
JALGRATTASPORT
19:04

Avapoolaeg on lõppenud Leicesteri 2:0 eduseisul!

Emotsioonid on kõrgel! (Jason Cairnduff)
18:54

Siin on ka videopilt Ulloa väravast!

18:46

VÄRAV! VÄRAV! Leicester läheb 30. minutil Ulloa suurepärasest peaga löödud kollist 2:0 juhtima!

18:30

Swansea kaitsja Williams söödab palli sisuliselt otse Mahrezile, kes lööb palli kindlalt vastaste väravasse! Hea algus Leicesterile!