NII SEE JUHTUS | Sport 24.04: Leicesteri unelmate hooaeg, võrkpalli finaalseeria

Õhtuleht.ee, 24. aprill 2016, 23:04
Leicesteri mängijad tähistamas väravat! Jason Cairnduff
Tere, kallis spordisõber! Mis ootab meid täna? Ott Tänak jätkab Argentiina MM-rallit, vormelipiloot Ralf Aron on võistlustules Ungaris, suvepealinnas peetakse võrkpalliliiga kolmas finaal Pärnu ja Selveri vahel ning käsipallur Dener Jaanimaa koduklubi THW Kiel mängib Meistrite liiga veerandfinaalis Barcelonaga. Seega on võistluseid rohkem kui rubla eest, kuid ärge muretsege: Õhtuleht hoiab kõigel silma peal!

23:04
SPORDISÕBER

Sellega lõpetame ka tänase spordipäeva! Ühinege meiega juba homme! Head õhtut!

KÄSIPALL

OHOO! Eesti käsipallur Dener Jaanimaa on käsipalli Meistrite liiga veerandfinaali avamängus visanud hirmkõva Barcelona vastu kaks väravat ning kindel autsaider Kiel juhib 16:12!

21:01

Henri Anier istus täna 90. minutit pingil, kui tema koduklubi Dundee United kaotas Šotimaa jalgpalliliigas 1:3 Hamilton Academicale.

Võitjad lõid väravad 12., 52. ja 73. minutil. Dundee auvärava lõi 89. minutil Simon Murray.

Dundee United on jätkuvalt tabeli kõige madalamal astmel 24 punktiga 34 kohtumisest.

Henri Anier (Dundee United)
20:57
AUTO-MOTO
Ott Tänak Argentiina MM-rallil (DIEGO LIMA)

20:54
Crystal Palace'i võiduvärava autor tähistab! (Eddie Keogh)
20:08
Leicester City mängijate rõõm on üüratu (Darren Staples)
19:44

Mängupilti vaadates ei tundu küll, et Leicester on 3:0 ees. Just nemad ründavad ning on omanud kaks-kolm väga head võimalust! Swansea on täiesti maha murtud!

19:40

Siin on Leicesteri kolmas värav, Ulloa teine!

19:32

VÄRAV! VÄRAV! VÄRAV! Leicester lööb kolmanda! Oii, kui palju õnne oli neil, aga see ei loe! Võib vist juba väita, et nad lähevad kaheksa punktiga juhtima!

19:30

Leicesteris on mängida jäänud 30. minutit ning kodumeeskond juhib veel 2:0!

19:28
Shawn King oli täna lauas kuningas! (Alar Truu)
19:12
JALGRATTASPORT

19:04

Avapoolaeg on lõppenud Leicesteri 2:0 eduseisul!

Emotsioonid on kõrgel! (Jason Cairnduff)
18:54

Siin on ka videopilt Ulloa väravast!

18:46

VÄRAV! VÄRAV! Leicester läheb 30. minutil Ulloa suurepärasest peaga löödud kollist 2:0 juhtima!

18:30

Swansea kaitsja Williams söödab palli sisuliselt otse Mahrezile, kes lööb palli kindlalt vastaste väravasse! Hea algus Leicesterile!

18:26

VÄRAV! Riyad Mahrez viib Leicesteri kümnendal minutil juhtima!

18:16
Mihkel Aksalu (Stanislav Moshkov)
18:14
VÕRKPALL
18:11

Kell 18:15 algab Leicesteri ja ka teistele jalgpallifännidele väga oluline kohtumine Leicester City ja Swansea City vahel!

Mis on mängus? Neli vooru enne lõppu on Leicesteri edu Tottenhami ees kõigest viis punkti ja täna peavad "rebased" hakkama saama ilma võistkonna tähe Jamie Vardy'ta!

Leicesteri fännid on valmis! (Jason Cairnduff)

17:46

BC Kalev/Cramo kohtub täna viimases Ühisliiga mängus kodus Minski-Tsmoki vastu. Avapoolaeg on lõppenud ning Kalev juhib 44:39.

Shawn King on Cramole toonud avapoolajal kuus punkti ja tervelt 10 lauapalli. (Alar Truu)
17:38
VÕRKPALL
17:07
VILJAR VOOG, PÄRNU

Pärnu ründeresultatiivsus esimese kahe geimi peale: 28%! See pole võrkpall, mida sealpool võrku mängitakse. Geim Selverile 25:20.

Pärnu fännidel pole täna põhjust millegi üle rõõmustada!
16:39

Täna mängitakse Pärnus Eesti võrkpalli meistrivõistluste kolmas finaalmäng!
Selver läheb esimest korda selle finaalseeria jooksul mängu juhtima - kolmanda matši avageim kuulub külalistele 25:21. Müts maha Lincoln Williamsi eel, kes virutas geimi peale suisa 4 ässa!

16:36
VEHKLEMINE

Kui eile võistlesid Rio de Janeiros naisvehklejad, siis täna on kord meeste käes. Põhiturniirile jõudis eestlastest ainult Sten Priinits, kes alistas 64 parema seas Anton Avdeevi!

13:27

Kreeka korvpalli kõrgliiga play-off'is kohtusid eile Thessaloniki Aris ja Kifisia. Kohtumise võitis teisel lisaajal Aris, kuid kõik oleks võinud olla teisiti...Nimelt oli Kifisia normaalaja lõpus peal 95:93 ning pärast Arise vabaviset sai Kifisia lauapalli. Seeria avamängu kaotanud klubi ei suutnud siiski võidust kinni hoida, sest ameeriklane Jermaine Marshall viskas viimasel sekundil omakorvi ning kohtumine läks lisaajale.

13:16
Nõmme Kalju vs. Paide Linnameeskond. (LAURA OKS)
12:45
OLÜMPIA
Õed Luiged. (MIHKEL MARIPUU)
12:26
Milano Interi montenegrolane Stevan Jovetic. (GIUSEPPE CACACE)

12:04
POKS
Gennadi Golovkin. (Harry How)
11:30
AUTORALLI
Ott Tänak ja Raigo Mõlder rallimasinas.  (DIEGO LIMA)
11:09
AUTORALLI

Eesti aja järgi reede öösel alanud autoralli MM-etappi Argentiinas juhtis pikalt soomlane Jari-Matti Latvala, kes katkestas pärast 14. kiiruskatset. Soomlane kaotas auto üle kontrolli ning sõitis rajalt välja, kuid õnneks on nii Latvala kui mehe kaardilugejaga kõik korras. Täna lõppeva ralli uueks liidriks tõusis Hayden Paddon.

10:34
TEHNIKASPORT

Kevin Saar saavutas eile quadide Euroopa meistrivõistluste teisel etapil Castelnau de Levis'es Prantsusmaal keerulistes oludes viienda koha.

09:59
Hispaania korvpallikoondis. (BENOIT TESSIER)
09:29

Maailma tugevaimas korvpalliliigas NBA mängitakse praegu play-off'i avaringi mänge, mistõttu on paslik teha kokkuvõteid 82-mängulisest põhihooajast. Nii on NBA avaldanud video, kus on reastatud kümme parimat lõpusekundite tabamust, mis on teele saadetud kaugelt-kaugelt.

09:14

Korvpalliliigas NBA peeti öösel neli play-off kohtumist. Toronto Raptors kaotas Indiana Pacersile (seis 2:2), Dallas Mavericks Oklahoma City Thunderile (1:3) ning Miami Heat Charlotte Hornetsile (2:1). Üllatustulemuse eest hoolitses avamängud 20+ punktiga kaotanud Portland Trail Blazers, kes alistas Los Angeles Clippersi 96:88 (1:2).

Portland Trail Blazersi Maurice Harkless surus palli pealt. (Steve DYKES)