Hiiu staadionil jälgis kohtumist 317 pealtvaatajat ning Nõmme Kalju fännisektori laul ei vaibunud peaaegu kordagi.Foto: LAURA OKS
24. aprill 2016, 12:27

12 KAADRIT | Kalju trotsis punast kaarti, seljatas Paide ja jätkab liidrina

Jalgpalli Eesti meistrivõistluste 9. vooru viimases mängus alistas Nõmme Kalju laupäeva õhtul kodusel Hiiu staadionil 1:0 Paide Linnameeskonna. Õhtulehe kokkuvõte mängust läbi 12 fototabamuse.

7 VÕTIT | Kalju ületas idiootse punase kaardi ja kaitses liidrikohta, Nõmme Kalju - Paide Linnameeskond 1:0

Kohtumine oli algusest lõpuni võitluslik ja hoogne, duelleerimas Ats Purje ja Nikita Novopašin. Foto: LAURA OKS
Paide füsioterapeut Liisi Sakala tohterdab hüppeliigese pihta paugu saanud Nikita Novopašinit. Tulemuslikult, sest venelane mängis kohtumise lõpuni. Foto: LAURA OKS
Hiiu staadionil jälgis kohtumist 317 pealtvaatajat ning Nõmme Kalju fännisektori laul ei vaibunud peaaegu kordagi. Foto: LAURA OKS
41. minutil teenis Kalju ääreründaja Damiano Quintieri punase kaardi, kui lõi jalaga Paide poolkaitsjat Jasper Uwaegbulami. Foto: LAURA OKS
Nõmme Kalju peatreener Sergei Frantsev reageeris vähemusse jäämisele vahetusega ja tõi teiseks poolajaks rünnakule Tarmo Neemelo, kes võitis ohtrasti õhuduelle ja suutis palli vastase väljakupoolel hoida, mis ei võimaldanud Paidel vaatamata arvulisele ülekaalule initsiatiivi haarata. Foto: LAURA OKS
63. minutil sündis kohtumise ainus värav. Pall on võrgus, Paide väravavaht Kert Kütt siruli ja Nikita Novopašin löödud. Kalju vahetusmees Trevor Elhi juubeldab, Artjom Dmitrijev ja Maximiliano Ugge sööstavad õnnitlema värava autori Jorge Rodriguest. Foto: LAURA OKS
Jorge Rodrigues mängib Kaljus kuuendat hooaega ja eilne tabamus oli tema neljas värav Premium liigas. Foto: LAURA OKS
Nõmme Kalju peatreener Sergei Frantsev võis taas rahulolevalt tõdeda, et isegi kui ründajate resultatiivsus pole kiita, siis standardolukorrad toidavad meeskonda jätkuvalt. Foto: LAURA OKS
Kohtumine oli väga tuline - kohtunik Grigori Ošomkov näitas kokku kaheksat kollast ja kahte punast kaarti. Foto: LAURA OKS
Mängu lõpetas vähemuses ka Paide meeskond, sest ründaja Vjatšeslav Zahovaiko teenis 89. minutil oma teise kollase kaardi ja peab nüüd järgmisel laupäeval toimuva revanšmatši vahele jätma. Foto: LAURA OKS
Nõmme Kalju värav on püsinud puutumatuna neli Premium liiga mängu järjest. Foto: LAURA OKS
"Liiga liidrid ja see on fakt!" võis Kalju fännisektor lippude lehvides skandeerida. Foto: LAURA OKS