Shawn King püstitas Cramo võidumängus Ühisliiga rekordiFoto: Alar Truu
24. aprill 2016, 19:26

Kalev/Cramo lõpetas Ühisliiga võiduga, Shawn King püstitas võimsa rekordi

Eesti korvpalliklubi BC Kalev/Cramo lõpetas täna Ühisliiga hooaja mänguga Minski-Tsmoki vastu. Kodusaalis võeti võit tulemusega 81:73 ning mängus püstitas liiga uue lauapallide rekordi Kalevi tsenter Shawn King.

Avaveerandit kontrollis Kalev/Cramo, kes juhtis pärast 10 minutit 23:13. Poolajaks olid valgevenelased vähendanud vahe viiele silmale ning enne viimast perioodi oli tablool viik 59:59.

Siiski oli kalevlastel viimaseks veerandajaks rohkem jõudu ning tegid pärast kahepunktilisse kaotusseisu langemist 19-6 vahespurdi. Sellest ka piisas ning Kalev/Cramo lõpetas Ühisliiga hooaja 81:73 võiduga.

Shawn King tegi kohtumises ka võimsa lauapallide rekordi. Ta kogus 32 mänguminutiga tervelt 25 lauapalli, eelmine rekord 20 lauapalli kuulus ekskalevlasele Josh Boone'ile.

Kõige resultatiivseim oli Rolands Freimanis, kes viskas tervelt 31 punkti. Lisaks korjas ta ka 10 lauapalli. Gregor Arbet kogus 17 punkti.

Kalev lõpetas Ühisliiga hooaja 8 võidu ja 22 kaotusega, millega saadi 14. koht.