64. minutil Rodriguesi eemaldamisega arvulise ülekaalu saavutanud Infonet jäi juba 70. minutil ka ise vähemusse, kui Erik Listmanni jalaga löömise eest eemaldati Dmitri Kruglov. "Põlesin läbi," möönis kogenud kaitsja hiljem.Foto: Alar Truu
27. aprill 2016, 12:24

12 KAADRIT | Kaks punast kaarti, kolm väravat ja Nõmme Kalju kaheksas võit (1)

Jalgpalli Eesti meistrivõistlustel noppis tabeliliider Nõmme Kalju hooaja kaheksanda võidu kümnest mängust, kui alistas Hiiu staadionil kaotusseisust 2:1 Lasnamäe Infoneti. Vaata Õhtulehe fotograafi Alar Truu parimaid fototabamusi mängust!
Ilm oli teisipäeva õhtul ropp, aga see pole kunagi jalgpallureid takistanud. Nii ka seekord. Foto: Alar Truu
Kohtumine oli võitluslik ja 22. minutil hoiatas kohtunik Kristo Tohver Kalju portugallasest keskkaitsjat Jorge Rodriguesit. Teisel poolajal teenis Rodrigues ka teise kollase ja eemaldati väljakult. Foto: Alar Truu
Ats Purje ja Eino Puri proovivad takistada Nikolai Mašitševi. Foto: Alar Truu
Skoori avas 51. minutil FC Infonet, kui värava lõi Aleksandr Volodin. See oli alles viies värav, mis tänavu Kaljule Premium liigas löödud. Foto: Alar Truu
Kalju ei olnud kaotusseisus kaua - juba 60. minutil pidi Infoneti puurivaht Matvei Igonen palli võrgust noppima. Foto: Alar Truu
Kalju viigivärava lõi Tarmo Neemelo. Kaaslase õnnestumist tähistab Karl Mööl. Foto: Alar Truu
Esimest korda 2016. aastal käis Kalju eest väljakul kogenud Jaapani poolkaitsja Hidetoshi Wakui, kes asendas 63. minutil Eino Puri. Infonet Wakuid ei hellitanud. Foto: Alar Truu
64. minutil Rodriguesi eemaldamisega arvulise ülekaalu saavutanud Infonet jäi juba 70. minutil ka ise vähemusse, kui Erik Listmanni jalaga löömise eest eemaldati Dmitri Kruglov. "Põlesin läbi," möönis kogenud kaitsja hiljem. Foto: Alar Truu
Punase kaardi järel üksinda riietusruumi sammumine pole kunagi meeldiv... Foto: Alar Truu
Kokku näitas kohtunik Kristo Tohver mängu jooksul viite kollast ja kahte punast kaarti. Hoiatuse teenis ka Erik Listmann, kes peab nüüd laupäevase mängu Paidega võistluskeelu tõttu vahele jätma, sest see oli tema selle hooaja neljas kollane kaart. Foto: Alar Truu
Kohtumise võiduvärav sündis 80. minutil, kui Andrei Sidorenkovi karistuslöök libedalt platsilt saadud põrke toel Matvei Igonenile püüdmatuks jäi. Foto: Alar Truu
Nõmme Kalju rõõm võiduvärava ja hooaja kaheksanda võidu üle. Levadiat edestatakse 3, Infonetti 5 ja Florat 11 punktiga. Foto: Alar Truu