Pavel LondakFoto: MATI HIIS
Toimetas Mart Treial 27. aprill 2016 20:57
Eesti jalgpallikoondise varuväravavaht Pavel Londak (35) kaitses täna teist korda valitseva Norra meistri Trondheimi Rosenborgi puuri, kuid ei suutnud taga nulli hoida.

Nimelt õnnestus Norra tugevuselt kolmanda liiga klubil Byasenil 90. minutil penaltipunktilt pall eestlase selja taha saata ning tema teine nullimäng nurjata. Suures plaanis see midagi ei muutnud. Rosenborg võitis karikavõistluste 2. ringi kohtumise 5:1 ning pääses 32 tugevama sekka

Kui Norra meistriliigas on Londak seni piirdunud varumehe rolliga, siis karikavõistlustel on ta mõlemas senipeetud matšis Rosenborgi postide vahel seisnud. Esimeses ringis talle väravat ei löödud.

Lisaks Londaku tööandjale tagasid täna koha 32 seas ka Karol Metsa koduklubi Stavangeri Viking (3:0 võõrsilvõit Haugesundi üle) ja Enar Jäägeri leivaisa Oslo Valerenga (3:1 võit Hönefossi üle). Nii Mets kui Jääger mängisid 90 minutit.

Taijo Teniste ja Sogndal peavad oma 2. ringi kohtumise homme.