Paide - Nõmme KaljuFoto: LAURA OKS
30. aprill 2016, 18:00

Paide lõpetas Nõmme Kalju viiemängulise võiduseeria

Eesti jalgpallimeistrivõistluste liidrit Nõmme Kaljut tabas täna Paides üle pika aja tagasilöök, sest kohaliku linnameeskonna vastu ei suudetud 10. voorus enamat 1:1 viigist.

See viik lõpetas Kalju viiemängulise võiduseeria Premium liigas. Viimati kaotas Kalju punkte 2. aprillil, kui Sportland Arenal tehti 1:1 viik FC Levadiaga.

Nelja põhimängijata - Erik Listmann, Damiano Quintieri, Reginald, Jorge Rodrigues kandsid mängukeeldu - Paidesse sõitnud Kalju asus kohtumist 52. minutil Robert Kirsi hooaja esimesest väravast 1:0 juhtima.

Ent kaotusseisu jäänud Paide ei löönud verest välja, vaid ründas usinasti ning teenis 64. minutil penalti (Eino Puri mängis karistusalas palli käega), mille Jasper Uwaegbulam rahulikult viigiväravaks realiseeris.

Mõni minut hiljem pääses Paide ründaja Martin Kase Vitali Telešiga üks ühe vastu, ent Kase pealelöök tabas Kalju väravavahi jalga. See oli supermoment, mistap ei saa Kalju viigipunkti üle liialt nuriseda.

Nädal tagasi kohtusid samad satsid Hiiu staadionil, kus kodumeeskond Kalju võitis tulemusega 1:0.

Meistriliiga 10. voor lõppeb kell 19 Lasnamäel, kus FC Infonet võõrustab Sillamäe Kalevit.