Lionel MessiFoto: AFP / Scanpix
1. mai 2016, 09:32

VIDEO | Messi kaks geniaalset söötu hoiavad Barcelonat tiitlikursil

FC Barcelona alustas eile õhtul Hispaania liiga 36. vooru mängu Real Betisi vastu teadmisega, et igasugune libastumine võib maksta meistritiitli, sest konkurendid Madridist (Real ja Atletico) olid oma kohtumised juba võitnud.

Ent Kataloonia hiid ei libastunud. Ivan Rakitic ja Luis Suarez realiseerisid teisel poolajal Lionel Messi geniaalselt meisterlikud söödud 2:0 võiduks. Seejuures tasub märkida, et Betis jäi koduväljakul 35. minutil vähemusse, sest teise kollase kaardi teenis endine Saksa koondise kaitsja Heiko Westermann.

Ühtlasi tõusis Suarez eilse väravaga, mis oli tema liigahooaja 35., auväärsesse seltskonda. Uruguai ründaja on kuues mees, kes suutnud La Ligas lüüa vähemalt 35 väravat ühel hooajal.

Atletico alistas 36. voorus Antoine Griezmanni väravast 1:0 Rayo Vallecano, Reali viis Real Sociedadi vastu 1:0 võiduni Gareth Bale'i 80. minuti tabamus.