Kõmu

Kõmuleht: seksmaniakist jalgpallur sai vanglas armetult peksa. Mehe õde: see on naeruväärne! (6)

Õhtuleht.ee, 2. mai 2016 12:07
Adam JohnsonFoto: PHIL NOBLE
Kui võis arvata, et kuueks aastaks vangi pistetud endisel tippjalgpalluril Adam Johnsonil on raske elu, siis väidetavalt läks asi veelgi hullemaks - Briti kõmumeedia teatel peksti mees vanglas vaeseomaks.
Adam Johnson Foto: Durhami politsei / Vida Press

Moorlandi vanglas kinni istuv Johnson koristas parasjagu dušše, kui tema kaasvang palus tal äravoolutorust karvad eemaldada. Johnson vastas aga tarmukalt, et tal on see juba tehtud ning käskis segajal uttu tõmmata.

"Johnson ignoreeris teda ja see kutt läks täiega närvi. Johnson saatis ta kuradile ning mees lõi teda näkku ja Johnson kaitses end," rääkis üks tunnistaja Daily Starile.

 Johnsoni õde kummutab venna Facebooki leheküljel aga kõik kuulujutud: "Rääkisin just Adamiga, temaga on kõik korras ning ta pole mitte kunagi palunud erikohtlemist!"

Johnson mõisteti märtsis alaealise tütarlapsega seksuaalvahekorda minemise eest kuueks aastaks vangi. Kohtunik Jonathan Rose'i sõnul oli 28aastane pallur valmis 15aastase tütarlapsega vahekorda asuma ka vaatamata sellele, et teadis neiu vanust. Lisaks vanglakaristusele peab Johnson tasuma kohtukulude katteks 50 000 naela.

Samal teemal

28.03.2016
Vangi mõistetud seksmaniakist jalgpalluri teenistus vähenes 5455 korda
24.03.2016
15aastast tüdrukut seksile meelitanud tippjalgpallur mõisteti kuueks aastaks vangi
10.03.2016
Suurbritanniat raputab üks pedofiiliaskandaal teise järel
05.03.2016
Skandaalne Premier League’i vutimeeste eraelu – alaealise tüdruku kabistamisest vennanaise põrutamiseni

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee