Flora kõmmutas täna Tammekale kaks kolliFoto: Martin Šmutov
Evald Tipneri karikas
3. mai 2016, 21:11

JÄRELEVAADATAV | Flora alistas Tammeka ning Infoneti unistus elab (4)

Evald Tipneri nimelised Eesti jalgpalli karikavõistlused on jõudnud poolfinaalideni ning mõlemad matšid on otse-eetris Õhtulehe veebiküljel. Teisipäeval kohtusid kell 19.00 Lillekülas FC Flora ja Tartu Tammeka ning Flora sai 2:0 võidu. Mängu kommenteeris Mart Treial.

Flora läks mängu juhtima 50. minuti Markus Jürgensoni penaltist, kõigest viis minutit hiljem suurendas Maksim Gussev Tallinna klubi eduseisu kahele väravale. Selle tulemusega lõppes ka kohtumine ning Infoneti unistus eurosarjast elab - kui valitsev Eesti meister tuleks karikavõitjaks, pääseks eurosarja just Infonet.

Matš oli eriti oluline just Tammeka jaoks. Meistriliigas hooaja algul suurepärast minekut näidanud tartlased lootsid läbi karikasarja pääseda Euroopa liiga eelringidesse – selleks tuli neil võita nii tänane kohtumine kui ka mai lõpus peetav kullalahing Sillamäe Kalevi või Viimsi meeskonnaga.