Kristjan Kangur (viskel).Foto: Twitter
4. mai 2016, 23:57

Eestlase leivaisa lõpetas põhihooaja teisena!

VALUS! Pühapäeval eurofinaalis langenud Kangur ja Varese jäid Itaalias esimesena play-off'ist välja

Eesti korvpallikoondise kapteni Kristjan Kanguri leivaisa Varese kaotas Itaalia meistrivõistluste põhihooaja viimases voorus võõrsil 79:89 Cantule ning jäi esimesena välja play-off'ist.

Kanguril ja Varesel oli kaheksa parema sekka pääsemiseks vaja kindlasti võitu ning poolajapausile mindi viigiseisul. Kolmanda veerandaja võitis Cantu aga 29:14, pannes võidule vankumatu vundamendi.

Kohtumise resultatiivseimana kogus Varese korvialune jõud Brandon Davies 26 punkti. 33aastane Pärnus sündinud Kangur kogus 30 minutiga viis silma ja neli lauapalli.

Varese ja viimasena play-off'i pääsenud Trento vahe jäi lõpuks kaks punkti. Põhihooaja võit kuulus 44 silma kogunud Milano Emporio Armanile, kellele järgnes 42 punktiga eestlase Arnold Miti leivaisa Reggio Emilia. Varese lõpetas hooaja üheksandana.

Tasub meenutada, et lisaks tänasele kaotusele koges Varese hiljuti veel üht valusat allajäämist. Nimelt kaotati pühapäeval FIBA Europe Cupi finaal 62:66 Frankfuri Skylinersile.