Viimsi vasakäär Antti Arst tegi Aleksandr Volkovile haiget. Sillamäelase õnneks on arst kohe käe pärast. (LAURA OKS)

Evald Tipneri nimeliste karikavõistluste teine finalist on Sillamäe Kalev, kes alistas eile kodumurul 2:0 (43. Anton Panov, 77. Aleksandr Volkov) tugevuselt kolmandas liigas palliva Viimsi JK. Õhtuleht meenutab eilset lahingut fotograaf Laura Oksa pildijäädvustuste abil.

Kohtumine on järelevaadatav siin, Viimsi kapteni Ken-Marten Tammeveski mõtted leiab siit ning Sillamäe ründaja Jevgeni Kabajevi omad siit.

VPERJOOD SILLAMÄE! Kohalik Kalev nautis Viimsi vastu kodupubliku mürtsuvat ja laulvat tuge. (LAURA OKS)
MIS RANDA? STAADIONILE! 2. juuniks on võimalik pruuniks saada ka jalgpalliplatsi ääres. (LAURA OKS)
SEIN ON EES! Sel löögil pole Rasmus Armase vastu lootustki. Viimsi esiväravavaht päästis nii mõnelgi korral oma meeskonna halvimast. (LAURA OKS)
TEHKE JÄRELE, POISID! Sillamäe peatreener, endine Peterburi Zeniidi mängija Deniss Ugarov näitab, kuidas tegelikult palli töödelda tuleb. Vasakkaitsja Deniss Malov valmistub samal ajal audisisseviskeks. (LAURA OKS)
TSIPA JÄI PUUDU: Mart Pajula venitab end nii, kuis lihased lubavad, ent Kassim Aidara söödule ta jalga vahele ei saanud. (LAURA OKS)
SKAUT! See härrasmees on mängu vaatlemise eriti tõsiselt käsile võtnud. Tema valvsa pilgu eest küll ükski talent nägemata ei jäänud. (LAURA OKS)
VÄEJUHT! Rasmus Armas paneb müüri paika. (LAURA OKS)
Viimsi vasakäär Antti Arst tegi Aleksandr Volkovile haiget. Sillamäelase õnneks on arst kohe käe pärast. (LAURA OKS)
MURDEHETK: Kui Rauno Otsasoo Anton Panovile sisse sõitis, oli pall juba värava poole teel. Rasmus Armas võis vaid silmadega palli lendu saata. (LAURA OKS)
1:0! 19aastase Anton Panovi hooaja esimene värav võttis 43. minutil Sillamäelt pinged maha ning osutus tagantjärele võiduväravaks. (LAURA OKS)
"MINA OLEN BOSS!" Äsja 2:0 löönud Aleksandr Volkov tunneb momendist mõnu. (LAURA OKS)
KLASSIKOKKUTULEK: Need härrased teavad, kus on kõige mõnusam semudega aega veeta. (LAURA OKS)

Jaga artiklit

0 kommentaari

Päevatoimetaja

Marvel Riik
Telefon 51993733
marvel.riik@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis