Ants KiisaFoto: Arno Saar
Delfi / Õhtuleht 7. mai 2016 13:39
Tänane Postimees kirjutas, et kergejõustikuliidu heitealade peatreener Ants Kiisa tõi mullusuvises noortekoondise laagris Valgamaal Käärikul grilliõhtuks välja alkohoolsed joogid ning 11 kuud hiljem tegi nii kergejõustikuliidule kui politseile sellekohase avalduse endine treener Aivar Räni. 

"Ootame ära nii juhtumi avalikustanud Aivar Räni (endine vasaraheitja, kes viibis samal sauna- ja grillipeol - toim.) kui ka Kiisa kirjalikud seletused ja arutame seda teemat ilmselt järgmisel juhatuse koosolekul, mille plaanisin kokku kutsuda 25. maiks. Kuna Räni tegi väidetavalt avalduse ka politseile, võib olla vajalik nende võimalikud sammud ära oodata - kas nad võtavad avalduse üldse menetlusse või mitte," ütles Eesti Kergejõustikuliidu president Erich Teigamägi Delfile ja Eesti Päevalehele.

Refereeritud artikli täistekst Delfis

Hispaanias treeninglaagris viibinud Kiisa lausus, et tema peol teistele alkoholi ei pakkunud. "Kõik treenerid, kes tahtsid, ostsid endale sauna õlled.See, et väidetakse, et mina tõin teistele alkoholi, on vale. See on fakt," sõnas Kiisa.