Selveri peatreener Rainer VassiljevFoto: LAURA OKS
8. mai 2016, 21:53

NII SEE JUHTUS | Sport 08.05: Selver krooniti Eesti meistriks, sõudjad võitsid EMil kulla

Hea spordisõber, pühapäev on taas tihe spordipäev! Eesti sportlaste viimaste nädalate edukad etteasted EMidel võivad saada täiendust, sest neljapaadisõudjad võistlevad täna EM-finaalis. Pärastlõunal selgub, kas võrkpallimeistriks tuleb Pärnu või Selver. Kindlasti toob ilus kevadpäev ka palju muud põnevat, kiired ja värsked uudised saab spordisõber Õhtulehest!
21:54
SPORDISÕBER

Sellega on ka tänane suur ja väga hea päev spordis lõppenud! Ühinege meiega juba homme!

21:52
Artur Pikk (Stanislav Moshkov)
21:16
JÄÄHOKI
Venemaa fännidel oli täna rõõmustamiseks põhjust! (MAXIM SHEMETOV)
21:14
TRIATLON
21:13
Enar Jääger (sinises) (Heiko Kruusi)
21:10
PRESSIKONVERENTS Tags: PUBLIC (TIINA KÕRTSINI)
20:30
Suarez lõi Barcelona võidumängus kaks väravat! (LLUIS GENE)
19:42
AUTO-MOTO
Raul Jeetsi auto Kreeka rallil (Jorge Cunha)
19:38
VÕRKPALL
Selveri peatreener Rainer Vassiljev (LAURA OKS)
19:02
JALGRATTASPORT
Marcel Kittel võitu tähistamas (LUK BENIES)
18:48
VILJAR VOOG; PÄRNU
Tähistamiseks on põhjust (LAURA OKS)
18:10
VILJAR VOOG, PÄRNU

Selver on 2015. aasta Eesti meister! Milline mäng! Pärnul juhtis neljandas geimis veel 24:21 ja 27:26, aga ei suutnud kohtumist pikendada!

17:35
VILJAR VOOG

Pärnu rünnakuprotsendid selles geimis on ulmeliselt halvad: Palmar 50 (1/2), Kõresaar 16,7, Raadik 10, Keel, Leppik, Tammemaa ja Nõmmsalu 0.

17:33

25:12 Selverile. Jah, Pärnu sai selles geimis vaid 12 punkti ja on peaaegu näha, kuidas Avo Keele kõrvust tõuseb tossu - mõistus otsib täistuuridel lahendust, sest Selver on ühe geimivõidu kaugusel tiitlivõidust.

Selver peab võitma veel ainult ühe geimi! (Alar Truu)
17:08

Finaalipinget on näha: kui esimeses geimis loopis oma numbrit väljavahetatud Raadik, siis seekord on vihapurskeks kord Williamsil. Ka geimid on läinud vastavas suunas - Pärnu võidab 25:16 ja viigistab otsustava mängu 1:1!

Pärnu on otsustava mängu viigistanud! (Alar Truu)
16:58

Huvitav vangerdus Keelelt: kui meeskond on 8:3 eduseisu mänginud maha 8:7 peale, saadab ta libero väljakule diagonaali ülesandeid täitva Kõresaare asemel, et tempomees Tammemaa saaks tagantliinist diagonaalina rünnata.

16:42

Pärnu võtab Lincoln Williamsi serve vastu suisa nelja mehega - appi on tulnud ka täna diagonaalründajat mängiv Kardo Kõresaar,- aga kasu pole sellest miskit. Austraallane virutab avageimis kokku kolm ässa ja sinna on ka Selveri 25:19 geimivõidu võti peidetud.

Selver võitis seitsmenda finaalmängu esimese geimi (Alar Truu)
16:00
VÕRKPALL

Kohe-kohe algab Pärnus võrkpalli finaalseeria otsustav, seitsmes mäng! Kes tuleb tänavu Eesti meistriks - kas Pärnu või Selver?