NII SEE JUHTUS | Sport 09.05: Põlva Serviti alistas kolmandat korda Viljandi ja tuli Eesti meistriks (1)

Õhtuleht.ee, 9. mai 2016, 22:24
Põlva tuli Eesti meistriks Aldo Luud
Ägedale spordinädalavahetusele järgneb reeglina rahulikum esmaspäev. Nii ka täna. Ent üks väga tähtis üritus siiski toimub: Põlva Serviti ja Viljandi peavad õhtul Eesti meistrivõistluste finaalseeria kolmanda mängu, mis võib Serviti võidu korral jääda viimaseks. Lisaks jätkub jäähoki MM ja Finn-klassi purjetamise MM, mille avapäeva järel juhtis võistlust Deniss Karpak. Need ja muud jutud Õhtulehe otseülekandes. Naudime koos!

20:26
KÄSIPALL
20:20
KÄSIPALL

Roman Aizatullov saab Põlval veel vigastada kolm ja pool minutit enne lõppu, kuid ilmselt see saatuslikuks ei saa, sest Serviti juhib 27:20!

20:15
KÄSIPALL

Või kas siiski? Põlva juhtis juba 23:16, aga Viljandi on vähendanud vahe kaheksale. Mängida on jäänud natukene üle 7 minuti.

20:10
KÄSIPALL

14 minutit on teist poolaega mängitud ja tundub, et sel aastal võidab meistritiitli Põlva Serviti! Nemad juhivad praegu 20:13 ja liiguvad tiitli suunas!

20:09
KÄSIPALL

19:27
DOPING
19:16
KÄSIPALL

Pool esimesest poolajast on mängitud ning Põlva Serviti juhib 7:5!

18:53
KÄSIPALL

Umbes viie minuti pärast algab käsipalli finaalseeria kolmas ja võib olla ka viimane mäng Põlva Serviti ja Viljandi HC vahel. Kolme võiduni mängitavat seeriat juhib täna kodus mängiv Põlva, kellel on võimalus kindlustada tiitel oma kodusaalis!

16:19
TENNIS
Andy Murray ja Amelie Mauresmo (PAUL CROCK)
15:12
JALGRATTASPORT
Liisa Ehrberg finišis (João Fonseca / Liisa Ehrberg blogi)
14:16
SULGPALL
13:54

Üks voor jäänud, kes võidab kuldse saapa?

JÄÄHOKI MM
Rootsi jäähokikoondis (Reuters / Scanpix)
09:53
SÕUDMINE

Rio de Janeiro olümpiamängudeks valmistuv paarisaeruline neljapaat koosseisus Kaspar Taimsoo, Tõnu Endrekson, Allar Raja ja Andrei Jämsä kordas nelja aasta tagust trikki ehk sõudis end eile Brandenburgis Euroopa meistriks.

undefined (Facebook / Eesti Sõudeliit)
09:50
VÕRKPALL
(LAURA OKS)

09:39
VEHKLEMINE

Epeevehkleja Sten Priinits alistas nädalavahetusel Eesti meistrivõistluste finaalis Jüri Salmi 15:10 ja võitis oma teise tiitli. Enda profikarjääri kõrvalt aitab Priinits olümpiaks vormi koguda ka meie epeenaiskonna liikmel Kristina Kuusel.

(LAURA OKS)
09:36
VEHKLEMINE

Ainsa Eesti epeemehena Rio de Janeiro olümpiale pääsenud Nikolai Novosjolov võitis kodustel meistrivõistlustel alagrupiturniiril kõik matšid, ent kaotas seejärel kohe kaheksandikfinaalis Tõnis Rennule 14:15.

"Juhuslikult ei juhtu mitte midagi, välja arvatud väikestel lastel," oli Novosjolov varajasest kaotusest pettunud, ent tunnistas, et vähemalt andis see talle märku, mida on vaja Rio OMini jäänud kolme kuu jooksul parandada.