1:1! Matvei Igonen aimas küll õigesti Anton Mirantšuki penalti suuna, ent ei suutnud seda pareerida. (Alar Truu)

FC Infonet ja FC Levadia pakkusid eile Lasnamäel ülimalt nauditava jalgpallilahingu, mis lõppes Infoneti 3:2 võiduga. Õhtuleht vaatab mängule tagasi fotograaf Alar Truu jäädvustuste abil.

Kohtumise võtmeküsimusi saab lugeda siit, Infoneti ründaja Artur Rätteli muljed leiab siit ning Levadia ründaja Rimo Hundi omad siit.

LAHING TEISEL KORRUSEL: Infoneti paremäär Aleksandr Kulinitš on ses olukorras kerkinud kõrgemale kui Lasnamäe paneelmaja ning võitleb Levadia keskaitsja Igor Morozoviga. (Alar Truu)
PEALETUNG: Jevgeni Kobzar on keskringis valmis palli mängu panema, kuid tema suunas sammub ähvardalt äsja 1:0 juhtima asunud Infoneti armee. (Alar Truu)
KUS ON TUGIJALG? Artur Rättel hindab silmadega vana meeskonnakaaslase Ilja Antonovi söödutehnikat. (Alar Truu)
Vladimir Avilov ägestus ja nüüd teab ka peakohtunik Kristo Tohver, kas Infoneti keskkaitsja oleks Levadiale penalti määranud või mitte. Aleksandr Volodin üritab kaaslast maha rahustada. (Alar Truu)
Arvamusfestivaliga on liitunud ka teine keskkaitsja Ofosu Appiah, ent Tohver osutab vankumatult penaltipunktile. (Alar Truu)
1:1! Matvei Igonen aimas küll õigesti Anton Mirantšuki penalti suuna, ent ei suutnud seda pareerida. (Alar Truu)
"Kristokene, seda poleks nüüd küll vaja olnud." (Alar Truu)
KUI EI SAA NÕUGA, SIIS SAAB JÕUGA! Rimo Hunt pikendas palli peaga, mispeale Appiah otsustas vastasmängijat jalahoobiga kostitada. (Alar Truu)
LÄBI! Levadia keskkaitsja Igor Morozov lebab kunstmurul, kuid tohtrid ei suutnudki teda mängukõlbulikuks putitada. Morozov lonkas 45. minutil vahetusse. (Alar Truu)
KUHU NÜÜD? Infoneti keskväljamees Aleksandr Dmitirjev on Pavel Marini käevangu võtnud. (Alar Truu)
SLAALOM! Tipu asemel vasakul äärel pallinud Rimo Hunt kasutab Infoneti mehi torbikutena, kelle vahelt läbi purjetada. (Alar Truu)
Paremkaitsja Aleksandr Volodin sai peatreener Aleksandr Puštovilt personaalse loengu. Huvitav, mis teemal? (Alar Truu)

Jaga artiklit

2 kommentaari

  /   14:21, 15. mai 2016
Kamp hoorakaid kommenteerivad
  /   14:21, 15. mai 2016
...

Päevatoimetaja

Telefon 51993733
online@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis