Sellega lõpetame ka tänase spordipäeva ülekande! Kindlasti ühinege meiega juba hommikul!

Sevilla tõstab kolmandat korda kolme aasta jooksul Euroopa liiga tiitli!

• 23:54
  • 23:54
  • 23:49
  • 23:35

Kohtunik on lisanud neli lisaminutit, kuid praegust mängupilti vaadates oleks ime, kui Liverpool lööb ühe või isegi kaks tagasi!

• 23:23

10 minutit on jäänud ja seis on jätkuvalt 1:3 Liverpooli poolt vaadatuna! Mida suudab küll Jürgen Klopp välja võluda, kui suudab?

Jürgen Klopp on pühaviha täis! (Dylan Martinez)
  • 23:22

Ja siin on Sevilla kolmas!

• 23:21

Siin on Sevilla teine värav!

• 23:19

Sevilla kolmanda väravaga oli küllaltki palju segadust, aga esimesel võimalusel postitamse sellest ka video

• 23:15

VÄRAV! MIs toimub Baselis?! Sevilla lööb 70. minutil kolmanda ja läheb 3:1 juhtima! Milline muutus!

• 23:11
  • 23:09

SEVILLA VÄRAV! Hispaanlased lähevad kohtumist 64. minutil 2:1 juhtima! Milline värav Coke'lt!

• 23:05

Ja sellise väravaga viigistas Sevilla:

• 23:00

Sellise iluväravaga läks Liverpool mängu 35. minutil juhtima!

• 22:50

VÄRAV! Kevin Gameiro lööb teise poolaja 20 sekundil juba värava ja Sevilla viigistab mängu!

• 22:33

Poolaeg on läbi ja see lõpeb Liverpooli 1:0 eduseisus!

• 22:21

Daniel Sturridge lööb 35. minutil värava ja Liverpool asub juhtima 1:0!

• 22:00

15 minutit on Baselis mängitud ning väravaid pole veel löödud. 0:0 on seis!

• 21:06

Spordiõhtu pole sellega kaugeltki mitte läbi! Juba kell 21:45 algab Euroopa liiga finaal Liverpooli ja Sevilla vahel! Kindlasti jääge veel meiega!

• 21:04
    VILLE ARIKE

Siin teise finaalmängu 7 võtit!

Cramo pääses napi 71:69 võiduga (Alar Truu)
  • 21:01

Kohtumine on läbi! Kalev/Cramo võidab kõvasti huvitavama mängu esmaspäevast 71:69! Cramo juhib seeriat nüüd 2:0!

• 20:59

Veideman tabab mõlemad ning viib Cramo ette 71:69. Rockil on viimane rünnak!

• 20:57

Rain Veideman läheb vabaviskejoonele 12 sekundit enne lõppu! Curry viskas hullu kolmese, mis läks mööda, kuid Veideman oli esimesena jaol ning Kurbas tegi talle vea!

• 20:56

Rolands Freimanis viib 35 sekundit enne lõppu punktiga 69:68, kui Tanel Sokk läks vabaviskejoonele, kus tabas ühe ning seis on viigis. Eelmisel Rocki rünnakul tabasid tartlased ühe vabaviske, kuid said siis järjest kolm ründelauda, aga nad ei suutnud vahet suurendada! Huvitav, mida Alar Varrak time-out'ist välja võlus?

• 20:52

Arbeti kümnes kolmepunktivise tabab ning tablool on viik 67:67! See oli snaiprile alles kolmas tabamus!

Võitlust on täna küllaga (Alar Truu)
  • 20:50

Kalev/Cramo annab Rockile võimalusi, kuid tartlased ei oska näiliseid kingitusi vastu võtta. 2.24 enne neljanda veerandi lõppu on taaralinlaste eduseis 67:64

• 20:43

AIAI, valus moment Rockile. Brian Harper kukub valusalt ning Kullamäe toob ameeriklase asemele Reinar Halliku. Vähemalt kõnnib Harper platsilt minema oma jalgadel ning ilma välise abita!

• 20:39

Paar lolli otsust Evaldas Žabaselt ning Cramo on koheselt mängus sees. Vahepeal kaheksale kasvanud edu on kahanenud nüüd kolmele, 7 minutit on mängida!

• 20:36

Karolis Petrukonis saab kõigest 71 sekundit pärast neljanda veerandi algust oma viienda vea. Kui suurt rolli mängib tema välja langemine?

• 20:34
    VILLE ARIKE

Nonii, see ongi nüüd käes. Rock hoidis teisel veerandil saavutatud kerget initsiatiivi ning võitis kolmanda perioodi 17:11. Kalevi rünnak on üha enam ja enam kinni jooksnud ning pole sest midagi, et mullusega võrreldes on kasutada kaks mängujuhti, Sten-Timmu Sokk ja Morris Curry.

Näis, mida toob otsustav veerandaeg.

Morris Curry korvi poole minemas (Alar Truu)
  • 20:30

Rockil on juba 12 pallikaotust, Cramol 7, aga tartlased on eduseisu suurendanud viiele punktile! Kalev ei taba mitte kuidagi kolmeseid. Kolmandal perioodil on Cramo proovinud kolmest 8 korda, millest on tabanud kõigest 1!

• 20:19

Teine poolaeg on alanud perekond Soku šõuga. Sten-Timmu (Kalev/Cramo) ja Tanel (Tartu Rock) Sokk on kolmanda veerandi esimese 18 punktist visanud tervelt 13.

Sten-Timmu Sokk palliga (Alar Truu)
  • 20:13

Teist poolaega on mängitud kõigest 1.18 ning Gert Kullamäe saab kohtunikega vaidlemise eest tehnilise! Pinget on teises mängus märgatavalt rohkem, kui esimeses!

Gert Kullamäe rääkimas kohtunikuga (Alar Truu)
  • 20:10

Teine poolaeg algas!

• 20:00
    VILLE ARIKE

Teine veerandaeg kinnitas esimesel alanud tendentsi, et Rock on täna tulnud mängima hoopis agressiivsemalt. Tartlased võitsid perioodi esimesed 7.20 seisuga 18:10 ja pääsesid ise nelja punktiga ette. Nad lähevad terve meeskonnaga edukalt lauapallide järele ja juhivad selles valdkonnas praegu 17:14. Samuti ollakse nii kaitses kui ka rünnakul uue näoga.

Kaotusseisu jäämine tähendas Kalevile aga äratuskella, saadi aru, et enam ei tule mäng kätte sama hõlpsalt kui esmaspäeval ning veerandi viimased minutid võideti 9:4. Kokkuvõttes seega etendati võitluslik ja võrdne poolaeg ning jäeti kohtumise saatus teise poolaja otsustada. Loodame sama põnevat teist 20 minutit!

Kalevile on Arbet toonud 11, Freimanis ja King 9, Rockile Sokk 10, Žabas 8, Kurbas 7 punkti.

Morris Curry üritab palli korvi visata üle Tanel Soku (Alar Truu)
  • 19:55

Poolaeg lõppeb siiski Cramo minimaalses, 41:40, eduseisul!

• 19:46

Rock on praegu väikesel 12-3 vahespurdil ning on läinud mängu juhtima 36:32.

• 19:44
    HENRY RULL

Rock kasutab NBAst tuntud small-ball koosseisu. Kui tavapärane tsenter Janar Talts on platsil, siis ülejäänud platsilolijad - Tanel Kurbas, Gert Dorbek, Tanel Sokk ja Evaldas Žabas - moodustavad lühikese koosseisu. Päris huvitav eksperiment Kullamäe poolt, tuleb öelda.

Gert Kullamäe (Alar Truu)
  • 19:41

5.21 on poolaja lõpuni ning mängu iseloom erineb kardinaalselt esmaspäevasest. Kalev/Cramo juhib 29:28

• 19:33
    HENRY RULL

Kas "süüdi" on Brian Harperi naasmine algkoosseisu või miski muu, aga täna saab Rock lauavõitluses Cramoga selgelt paremini hakkama ning ka ründelauaosakonnas ollakse aktiivsed, võidetakse palle ning saadakse kordusrünnakuid. Lauapallid 10:8 Rockile.

• 19:31
    VILLE ARIKE

Kui esimeses mängus võitis Kalev esimese veerandi 6, siis täna 4 punktiga, sedagi tänu Arbeti viimase sekundi kaugviskele. Rock tegutseb üleeilsega võrreldes agressiivsemalt - see on ka ainus viis asju parandada. Eriti on seda näha 7 punkti kogunud Tanel Kurbase pealt, kes jäi avamängus nähtamatuks. Aga terve külaliste meeskond võitleb paremini.

Martin Dorbek realiseerimas kiirrünnakut (Alar Truu)
  • 19:21
    HENRY RULL

Rocki ja Cramo lahing on kestnud viis minutit ja üks sekund, kuid juba on võistkondade pikad vigadega pahuksis. *

Näiteks Karolis Petrukonisel ja Brian Harperil on Rocki poolt juba kaks viga, Mario Delašil Cramo poolt samuti kaks. Kusjuures, algviisikus platsile läinud Harper tegi oma vead kõigest 26 sekundiga.

Nii Mario Delašil kui ka Brian Harperil on vigadega probleeme (Alar Truu)
  • 19:18

Rock tegi oma seisu väga raskeks juba vähem kui poole minutiga, sest Brian Harper tegi 25 sekundiga kaks viga! 4 minutit on mängitud ning Rock juhib 9:7

Shawn King paneb pealt (Alar Truu)
  • 19:11

Mäng algab ning algrivistused on järgmised:

Rock: Sokk, Dorbek, Petrukonis, Harper (Taltsi asemel), Kurbas
    Kalev/Cramo: Sokk, Dorbek, Arbet, Delaš, King (sama, mis esimeses mängus)

• 18:54

On aeg lülituda ümber korvpalli lainele! Juba vähem, kui 10 minuti pärast pannakse teises finaalmängus pall mängu!

• 18:41
  • 17:55

Panustamisest ei saa hoiduda isegi mitte miljoneid teenivad vutimängijad. Manchester City kaitsja Martin Demichelis sai Inglismaa jalgpalliliidult kopsaka rahatrahvi, sest rikkus reegleid ning panustas jalgpallimängudele.

Martin Demichelis (Phil Noble)
  • 16:28
  • 16:03
    PURJETAMINE

Mehhikos Nuevo Vallartas toimuvatel purjetamise Laser Standardi maailmameistrivõistlustel on kuldgrupis võistlev Karl-Martin Rammo eelviimase võistluspäeva järel 39. kohal.

Eilsete finaalsõitude saagiks olid Karl-Martin Rammole (ROPK/TJK) 45. ja 36. resultaat ning kokkuvõttes on meie purjetaja praegu asetunud 39. reale.
    Liidriks on britt Nick Thompson prantslase Jean-Baptiste Bernazi ja Küprose sportlase Pavlos Kontidese ees.

Karl-Martin Rammo (John Pounder)
  • 15:43
  • 14:12
    UJUMINE

Osvald Nitski parandas Euroopa meistrivõistluste kolmandal päeval 200 meetri liblikujumises Eesti rekordit. Nitski läbis distantsi ajaga 2.01,46, mis andis talle kokkuvõttes 31. koha. Ühtlasi tähistab see ka uut Eesti juunioride rekordit.

"Tahtsin tegelikult kiiremini ujuda. Ei suutnud piisavalt keskenduda, kuid kokkuvõttes võib rekordiga rahule jääda," sõnas Nitski. Eestlastest oli stardis veel Arkadi Kalinovski, kes läbis distantsi ajaga 2.06,66 ja oli üldarvestuses 37.

• 11:54
  • 11:52
    NBA

VIDEO | Kas poolfinaali purustava võiduga alustanud Cavaliers püstitab uskumatu rekordi?

Cleveland Cavaliers võitis NBA Idakonverentsi finaalseeria avamängu 115:84.
  • 10:26
    TARTU RATTARALLI

Video annab kiirpilgul ülevaate tervest 35. Tartu Rattaralli 135km pikkusest rajast. 29. mail toimuva Ida-Euroopa suurima rattafestivali rada sarnaneb suuresti 2013. aasta Tartu Rattaralli rajale, kui ratturite karussell keerutas Lõuna-Eesti teedel marsruudil Tartu-Liiva-Postitee-Kanepi-Otepää-Pangodi-Tartu.

Esmaspäeval rajaga tutvunud võistluste direktori Indrek Kelgu sõnul on marsruut võistluseks valmis, teeremondid korraldajaid ei kollita ja Lõuna-Eesti on valmis tervitama ligi 4000 ratturit.

• 10:23
  • 10:21
  • 10:19
    EUROOPA LIIGA FINAAL

Täna õhtul selgitavad Sevilla ja Liverpool Euroopa liiga võitja, kes tagab järgmiseks hooajaks koha Meistrite liigas. Fännid on hakanud juba Baselisse saabuma.

• 10:15
  • 10:14
  • 10:12

STATISTIKAPOMM | Cramo vs. Rock, teine vaatus: keda soosib ajalugu ning kes oli avamängu efektiivseim lauapallide hankija?

Täna toimub korvpalli Eesti meistrivõistluste finaalseeria teine mäng. (LAURA OKS)