Kanada sai suure 6:0 võiduga Rootsi üle poolfinaaliFoto: ALEXANDER NEMENOV
19. mai 2016, 23:00

NII SEE JUHTUS | Sport 19.05: jäähoki MMi veerandfinaalid, Ott Tänak alustas Portugalis (1)

Tere, kallid spordisõbrad! Järjekordne päev toob meile kamaluga sporti. Jäähoki MMil mängitakse täna kõik veerandfinaalid, Ott Tänak alustab Portugalis MM-rallit ning Kaia Kanepi jätkab pürgimist tennise Prantsusmaa lahtiste meistrivõistluste põhiturniiri suunas. See ja kõik muu Õhtulehe otseülekandes!
22:59
SPORDISÕBER

Sellega lõpetame ka tänase spordipäeva! Ühinege meiega juba homme!

22:58
JALGRATTASPORT
Rein Taaramäe (Facebook / Rein Taaramäe)
22:44
Andres Vaikla (Erakogu)
22:43
JÄÄHOKI
Venelastel on põhjust rõõmustamiseks (GRIGORY DUKOR)
22:22
JÄÄHOKI

Põnevus kadus mõlemas mängus viimasel perioodil! Venemaa alistas Saksamaa lõpuks 4:1! Kanada ja Rootsi mäng veel kestab, aga vahtralehemaa juhib 6:0

21:53
JÄÄHOKI

Venemaa on löönud oma neljanda, värava autoriks ei keegi muu kui Aleksandr Ovetškin

21:32
JÄÄHOKI

Nii Venemaa kui ka Kanada on ühe värava lisanud ning juhivad vastavalt 3:1 ja 4:0

21:25
JÄÄHOKI

Värav! Kanada on läinud juba 3:0 juhtima!

21:17
JÄÄHOKI

VÄRAV! Venemaa on tulnud kaotusseisust välja ja läinud 2:1 juhtima Saksamaa vastu!

21:13
JÄÄHOKI

Kanada läheb 27. minutil Rootsi vastu juba 2:0 juhtima!

Kanada on löönud kaks väravat! (ALEXANDER NEMENOV)
21:07
JÄÄHOKI

VÄRAV! Venemaa viigistab kohe teise perioodi alguses! See lisab ainult põnevust!

20:50
JÄÄHOKI

Esimesed perioodid on mõlemas kohtumises lõppenud. Nii Kanada kui ka Saksamaa lähevad puhkepausile 1:0 eduseisus

20:46
JÄÄHOKI

Kanada viskab esimese perioodi lõpus esimese värava! Rootslastele väga valus! Sihile jõudis Mark Scheifele

20:36
JÄÄHOKI

Üle poole perioodidest on mängitud ning seisud pole muutnud. Rootsi ja Kanada on viigis 0:0 ning Saksamaa juhib 1:0

20:24
JÄÄHOKI

Võib olla tõesti juhtub ime!

20:22
JÄÄHOKI

VÄRAV! Uskumatu, aga Saksamaa läheb Moskvas Venemaa vastu juhtima juba viiendal minutil!